top of page
indiana Jones dobedu.jpg

Dziecko zaangażowane w proces edukacyjny

Techniki wspomagające nauczanie dzieci w wieku 5-10 lat

(Bądź jak Indiana Jones)

Czy Nauczyciel jest jak Indiana Jones? W końcu poszukuje, sprawdza, próbuje, pokonuje liczne przeszkody, walczy z przeciwnościami, aktywnie słucha, jest czujny i uważny, musi dostosować się do zmieniających się warunków...

Wszystko po to, by odkryć coś niezwykłego - prawdziwy skarb drzemiący w dzieciach. Nawet jeśli jeszcze nie czujesz się odkrywcą, to zdecydowanie możesz nim zostać!

Pracując w klasach 1-3 opracowałam własną mapę skarbów, która wielokrotnie doprowadziła mnie do skrzyni pełnej złota i diamentów, czyli DZIECIĘCYCH TALENTÓW. Chętnie się nią z Tobą podzielę na tym szkoleniu online.

Szkolenie ma charakter wykładowy z elementami ćwiczeniowymi. Osią tego spotkania będzie wzbudzanie aktywności u dzieci, dlatego prócz mojej "mapy skarbów - talentów" zaprezentuję również kilka wybranych technik pracy z grupą, które są zdecydowanie moimi ulubionymi. 


Przygotowałam też małą niespodziankę - webinar zakończę premierą prostej, zupełnie nowej piosenki, którą napisałam z okazji Dnia Dziecka.
 

Dla kogo to szkolenie?

Spotkanie dedykuję głównie Nauczycielom starszych grup przedszkolnych oraz klas 1-3 szkoły podstawowej, choć większość treści jest bardzo uniwersalna i może trafić do szerszego grona odbiorców.

Szkolenie odbyło się 27 maja 2020 jako transmisja na żywo, bezpośrednio na YouTube.
 


Pakiet szkoleniowy zawiera:
 

  • Dostęp do nagrania szkolenia (7 dni od zakupu)

  • numerowane zaświadczenie przesłane mailem w postaci pliku PDF

  • skrypt z materiału omawianego na szkoleniu (PDF)

  • dodatkowe materiały uzupełniające (plansze do druku PDF)

  • link do ankiety poszkoleniowej, a po jej wypełnieniu półroczny dostęp do retransmisji szkolenia (z uwagi na to, że część technik warto wdrożyć wraz z początkiem roku szkolnego, retransmisja może okazać się bardzo przydatna jako powtórka) 

  • kod rabatowy -10% na wszystkie produkty wydawnictwa DobEdu dostępne w naszym sklepie.

  • plik mp3 z  piosenką z okazji Dnia Dziecka w wersji wokalnej i instrumentalnej!


Dodatkowo każdy, kto wypełni ankietę poszkoleniową, otrzyma dostęp na pół roku do nagrania ze szkolenia.

cena pakietu: 45zł

bottom of page