top of page
szkolenie_poruszanki dobedu.jpg

Poruszanki DobEdu: rozwijające zabawy muzyczno-ruchowe 

(wcześniej znane jako "Bumbumkowe poruszanki") to warsztaty metodyczne, które powstały w 2013 r. i od tej pory zyskały sobie sympatię wielu pedagogów, rodziców, ale przede wszystkim dzieci!

Zabawy do piosenek z płyty "Poruszanki DobEdu", na której oparte jest szkolenie, są powstały zgodnie z ideą autorskiego programu mgr Elizy Szeliga-Kraus Muzyka – Ruch – Rozwój: program wieloaspektowego wspierania rozwoju dzieci poprzez ruch i muzykę. Szkolenie umożliwia zdobycie materiału pomocnego w codziennej pracy nauczyciela (zabawy na powitanie, pożegnanie, uczące podstawowych ustawień – m.in. koło, szereg, rząd).
To także tańce dla dzieci ćwiczące wyczucie przestrzeni i własnego ciała, motorykę małą i dużą, dające możliwość swobodnej ekspresji ruchowej.

Zabawy proponowane w ramach szkolenia przygotowują do nauki pisania i wspomagają ją, ćwiczą koncentrację
i koordynację ruchową. Wykorzystywane w nich ruchy zostały zainspirowane sprawdzonymi metodami, teoriami
i systemami pedagogicznymi, których celem jest rozwój psychofizyczny dzieci (m.in. Ruch Rozwijający W.Sherborne, teoria R. Labana, choreoterapia, metoda Dennisona).

cena solo: 170 zł/os.

cena duet: 155zł/os.

cena trio: 140zł/os.

Jeśli wybranej przez Ciebie miejscowości  nie ma w zakładce "najbliższe szkolenia"

To szkolenie można również zamówić w ramach doskonalenia Rady Pedagogicznej.

W przypadku małych placówek lub kilku osób chętnych z danej placówki, możliwe jest zorganizowanie szkolenia otwartego dla osób z zewnątrz z korzystną ceną dla własnych nauczycieli.

 

Chcesz poznać konkretną ofertę dla placówek? Wyślij zapytanie.

bottom of page