top of page

Takim to dobrze... już mają wakacje!

Nareszcie wakacje!!!

Te słowa zagoszczą dziś na ustach niejednego ucznia.


Czy nauczyciele też już cieszą się z wakacji?Jeszcze nie... oni muszą zmierzyć się z dokumentacją i porządkami, często też konferencjami, a niektórych czeka spotkanie z komisją w związku z awansem zawodowym.

To, niestety, jeszcze całkiem sporo pracy. Trzymamy więc za nich kciuki - Nauczyciele kończący staże - jesteśmy z Wami!


Warto pamiętać o nauczycielach przedszkola, którzy wcale nie mają dwóch miesięcy wakacji. Jeśli pracują w placówkach niepublicznych, to urlopu mają dokładnie tyle, ile każdy pracownik w przeciętnym zakładzie pracy. Ci z przedszkoli publicznych w lipcu lub sierpniu pełnią dyżur wakacyjny.

I tu koło ratunkowe na lato w przedszkolu dla nauczycieli:

"Pomysłowy kuferek letni" z rabatem -15% kod: WAKACJE

Czy zaliczasz się do tej grupy i czeka Cię praca przez wakacje?

Jeśli tak, to humor z pewnością poprawią Ci zabawy- gotowce z "Pomysłowego kuferka letniego DobEdu".

Przypomnij sobie żywiołowy "Oceaniczny Twist", gorące rytmy "Na słonecznej, złotej plaży", czy przygody roztargnionego ptaszka z piosenki "Fruń", a od razu się uśmiechniesz.😎

Nie znasz tych zabaw?

Nie żartuj!

To absolutny letni Must Have!


Zajrzyj do naszego sklepu, bo to szkolenie jest dostępne jeszcze tylko do 3 lipca - później zniknie z półki, a bez niego lato już nie będzie takie wesołe ;)Warto dodać, że ostatnie dni sierpnia zarówno nauczyciele szkoły, jaki przedszkola, także spędzają w pracy, mimo że dzieci tam jeszcze nie ma. Wtedy trzeba wszystko przygotować: gazetkę, dekoracje w sali, dzienniki, programy, akademię, dokumentację...

Tylko po co pisać o tym całym trudzie, kiedy właśnie zaczynają się wakacje?

W społeczeństwie cały czas krąży przekonanie, że nauczyciele mają tyyyyle wolnego...

Co prawda nie wtedy, kiedy im się zamarzy i nie na żądanie, ale trochę wolnego mają. Jednak każdy z tych dni się im należy za poświęcenie dla dzieci, ofiarowany im czas, szacunek, kreatywność, otwartość i serce, którym wypełniają każdy dzień szkolnej, czy przedszkolnej codzienności.


Kochani Nauczyciele!

W tym ostatnim dniu roku szkolnego 2021/2022 każdy z Was zasługuje na szczere podziękowanie ze strony dzieci, rodziców, a także przełożonych. Wasza praca to misja - często trudna, przeważnie słabo doceniana (również finansowo), ale Wy

JESTEŚCIE NAUCZYCIELAMI.

Z miłości do tego, co niesie ze sobą ten wymagający zawód. Cieszycie się każdym, nawet drobnym sukcesem swoich podopiecznych. Codziennie wstajecie i opiekujecie się obcymi dziećmi, które z czasem stają się Wam bliskie.

Czerpiecie radość z laurki z nierównym serduszkiem, z każdego

"Pani... a ja panią kocham",

ze szczerego:

"ale wczoraj to pani miała ładniejsze włosy..."

To już prawie meta roku szkolnego 2021/2022. Gratulujemy Wam wytrwałości w zmaganiach ze szkolną i przedszkolną rzeczywistością.


Życzymy wakacyjnego relaksu, wytchnienia, dystansu, czasu dla siebie i swoich bliskich, realizacji pasji, udanych podróży i wszystkiego, co pomoże Wam naładować baterie, aby za jakiś czas z entuzjazmem i nutką podekscytowania przywitać wrzesień. :)


Gratuulacje, Nauczycielu!

Zespół DobEdu

Comments


bottom of page