Zagraj z nami na Bum Bum Rurkach!

16/01/2018

 Mamy dobrą wiadomość dla nauczycieli przedszkola, szkoły podstawowej, animatorów i wszystkich, którzy lubią muzykować - Bum Bum Rurki grasują w okolicy i to na nasze własne życzenie! ;)

Już początkiem lutego w Jastrzębiu-Zdroju (9.02) oraz w Bielsku-Białej (10.02) odbędą się szkolenia z zastosowania Bum Bum Rurek w nauczaniu dzieci i młodzieży, które poprowadzi Dawid Gacek - człowiek z niebanalną osobowością. Z charakterystycznym dla siebie entuzjazmem i poczuciem humoru szerzy on wiedzę o tym, jak w prosty sposób wykorzystać kolorowe tuby do zabawy z rytmem i nie tylko.

 

Jeśli więc:

- masz Bum Bum Rurki, ale nie wiesz, jak ich używać,

   

- masz Bum Bum Rurki, wiesz, do czego służą, ale chcesz się nauczyć, jak w prosty sposób zaimponować dzieciom, rodzicom i innym, wykorzystując je w zabawie,

   

- nie masz Bum Bum Rurek, ale lubisz wyzwania i chcesz się przekonać, że w szybkim czasie możesz stać się ekspertem od rurkowych zabaw,

   

- nie masz pojęcia, co to są Bum Bum Rurki, ale lubisz muzykować i dobrze się bawić,

   

to zapraszamy na szkolenie, które jest właśnie dla CIEBIE!

 

Zapisy na stronie głównej i w zakładce kalendarz szkoleń.

Ilość miejsc ograniczona.

 

Informacje dodatkowe: 

Istnieje możliwość zamówienia zestawów Bum Bum Rurek i odbioru na szkoleniu. Uczestniczy szkolenia kupują Bum Bum Rurki, inne instrumenty oraz wydawnictwa ze zniżką 10%.

Zamówienia można składać w zakładce sklep.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Aktualności

21/03/2019

Please reload