Czas na nowe wyzwania

 

W październiku 2017 r. próg Gminnego Ośrodka Kultury w Bestwinie przekroczyło blisko 40 maluchów, które rozpoczynały wtedy swoją pierwszą przygodę edukacyjną w Klubiku DobEdu.

Przez 9 miesięcy uczęszczali na zajęcia adaptacyjne, gdzie poznawali swoich rówieśników, bawili się, śpiewali i uczyli się wielu cennych umiejętności, które mogą przydać się w przedszkolu.

 

   Każdorazowo towarzyszyli im rodzice i opiekunowie obserwując, jak z dnia na dzień dzieci stają się coraz dojrzalsze. Zainwestowali oni swój wolny czas po to, żeby ich maluszek nabrał pewności siebie i zobaczył, jak ciekawie i wesoło będzie w przedszkolu. Skorzystali na tym podwójnie, bo przede wszystkim ułatwili swojej pociesze strart w rzeczywistość przedszkolną, a jednocześnie sami mieli okazję poobserwoać swoje dziecko w grupie rówieśniczej i wyrobić sobie wyobrażenie o tym, jak ich dziecko będzie się zachowywać w przedszkolu.

W anonimowych ankietach podsumowujących ten klubikowy rok szkolny rodzice podkreślali, że zaskoczyła ich samodzielność dziecka, komunikacja z innymi maluchami, ale również cierpliwe czekanie na swoją kolej, czy respektowanie zasad. Wierzymy, że wszystko, co najlepszego przyniosły nasze zajęcia adaptacyjne dzieciom, zaprocentuje w przyszłości.

 

    Serdecznie dziękujemy, że byliście Państwo z nami, że daliście szansę swoim dzieciom i życzymy, aby przedszkole dla każdego malucha było wspaniałą przygodą, pełną radości, życzliwości i wiedzy zdobywanej przez zabawę.

 

Jeśli zaś przez wakacje zatęsknicie za klubikiem, to zapraszamy na zajęcia wakacyjne
(terminy spotkań na stronie głównej).

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Aktualności

21/03/2019

Please reload