Zakończenie roku 2018/2019 w Klubiku DobEdu

 

Wraz z końcem roku szkolnego zakończyliśmy kolejny, już trzeci cykl zajęć w "Klubiku DobEdu".

Jesienią 2018 roku nasi mali klubowicze przekroczyli próg Gminnego Ośrodka Kultury w Bestwinie, by sprostać nowemu wyzwaniu. Najmłodsi trafili do grup "InteGratek"- zajęć dla maluszków. Ci nieco starsi rozpoczęli zajęcia adaptacyjne dla dzieci przygotowujących się do przedszkola.

Wraz z rodzicami obserwowaliśmy, jak dzieci stają się coraz bardziej samodzielne, kręcą młynki, tworzą kółeczko, pociąg, budują wieżę. Zajęcia plastyczne pozwalały  na wyzwalanie aktywności twórczej dzieci (czego skutkiem bywała nieraz zmiana odzieży...). Dzięki spotkaniom  w Klubiku DobEdu nawiązywały się przyjaźnie, nie tylko pomiędzy dziećmi.

Rodzice przeznaczając swój wolny czas na zajęcia z dzieckiem, również uczyli  się wierszyków i piosenek, by później radośnie powtarzać je w domu.

Mamy nadzieje, że będą zarówno maluchy, jak i ich opiekunowie, będą mile  wspominać czas spędzony w Klubiku na wspólnej zabawie i nauce. Dzieciom, które od września przekroczą próg przedszkola, życzymy samych wspaniałych momentów w gronie rówieśników, natomiast InteGratkom mówimy: DO ZOBACZENIA!

 

A przygoda z Klubikiem DobEdu wkrótce rozpocznie się na nowo!

Już teraz można zapisać się na nasze zajęcia  wypełniając formularz.

 

Więcej informacji o zajęciach w zakładce: https://www.dobedu.pl/klubik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Aktualności

21/03/2019

Please reload