WEBINARIUM: Piosenki i rymowanki na rok przedszkolny część 1

- Musical English Anny Rattenbury

Podczas Webinarium, które możecie odtworzyć w dowolnym momencie w całości lub podzielić na sesje, poznacie w większości autorskie piosenki i rymowanki w języku angielskim, które przydadzą się Wam w pracy w przedszkolu i w klasach 1-3. Poprowadzę Was przez cały rok przedszkolny, prezentując między innymi utwory na Dzień Transportu, Kosmos, Dzień Babci, zwierzęta, Wielkanoc, czy części ciała wraz z pomysłami na dodatkowe aktywności i zabawy.

To tylko kilka przykładów. Pokażę Wam także różnorodne pomysły na wykorzystanie bardzo prostych pomocy dydaktycznych, które znajdziecie wokół siebie i które nie nic kosztują.

W linku do Dropboxa, który otrzymacie mailem, znajdziecie prezentację,  pliki z piosenkami, teksty piosenek i rymowanek oraz materiały dydaktyczne do druku.

Dla chętnych po zapoznaniu się z materiałem istnieje możliwość otrzymania zaświadczenia ukończenia szkolenia wydanego przez Centrum Edukacyjne DobEdu - akredytowany ośrodek doskonalenia nauczycieli. W tym celu należy pozytywnie zaliczyć test kontrolny, do którego link wysyłany jest razem z materiałami. 

Serdecznie zapraszam,

Anna Rattenbury

cena szkolenia: 85zł