top of page
Bargłówka pow.gliwicki: Bum Bum Rurki
Bargłówka pow.gliwicki: Bum Bum Rurki

czw., 01 gru

|

Szkoła Podstawowa w Bargłówce

Bargłówka pow.gliwicki: Bum Bum Rurki

Muzyczno-ruchowe szkolenie pełne porywających zabaw dla dzieci w każdym wieku! 🛒 cena regularna: 190zł 📢 cena przy wspólnym zapisie co najmniej 2 osób: 175 zł/os.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

01 gru 2022, 16:00 – 20:00

Szkoła Podstawowa w Bargłówce, Raciborska 67, 44-153 Bargłówka, Polska

O wydarzeniu

Ważne informacje:

🟡zniżka "Razem lepiej"

Ze zniżki mogą skorzystać osoby zgłaszające się  we dwójkę lub w większej grupie. Zgłoszenia można dokonać wspólnie,  rezerwując odpowiednią ilość biletów  lub indywidualnie,  podając w dodatkowych uwagach imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zniżka jest naliczana również dla zgłoszeń łączonych (osoba z dofinansowaniem+osoba z innej placówki lub bez dofinansowania).

🟡FAKTURA/PARAGON

W przypadku zgłoszeń osób z dofinansowaniem z placówki publicznej, rejestrując się podajemy dane do faktury (nabywca, odbiorca), a w opcjach płatności zaznaczamy "płatność manualna".

Osobom zamawiającym fakturę dla placówki zostanie ona wystawiona na przelew 14 dni i wysłana w dniu szkolenia lub tuż po nim.

Dla osób zamawiających paragon, fakturę imienną lub fakturę bez pozycji "odbiorca" w mailu potwierdzającym rejestrację znajduje się link do uzupełnienia danych i dokonania płatności.

O SZKOLENIU:

Warsztaty z BUM BUM RUREK prowadzi Dawid Gacek – człowiek z pasją, czołowy instruktor gry na bum bum rurkach w Polsce, który przy ich pomocy potrafi wyczarować cuda – nie tylko muzyczne!

 • Masz Bum Bum Rurki, ale nie wiesz, jak ich używać?
 • Nie masz Bum Bum Rurek, ale planujesz ich zakup? (na szkoleniu otrzymasz specjalny rabat
 • Szukasz inspiracji do pracy z dziećmi?

To szkolenie jest dla Ciebie!

Po warsztatach każdy z uczestników otrzymuje interaktywny konspekt z linkami do filmów, piosenek i plansz. Na szkolenie zapraszamy nauczycieli, pedagogów, animatorów, którzy lubią muzykować lub mają bum bum rurki i nie wiedzą, co z nimi robić.

forma: szkolenie stacjonarne

Bilety

 • Bilet indywidualny

  Bilet upoważnia uczestnika do skorzystania ze szkolenia w dni 12.10.2022r.

  190,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Bilet razem lepiej

  Ten bilet upoważnia jedną osobę do skorzystania ze szkoleniem pod warunkiem, że na szkolenie wybierze się z towarzyszem, który również opłaci bilet zniżkowy.

  175,00 zł
  Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page