top of page
Bielsko-B.: Musical English - śpiewająco sensoryczny angielski cz.1
Bielsko-B.: Musical English - śpiewająco sensoryczny angielski cz.1

pon., 07 lis

|

Bielsko-Biała, Efliki z Baśniowej Krainy

Bielsko-B.: Musical English - śpiewająco sensoryczny angielski cz.1

Bogactwo uwielbianych przez dzieci zabaw muzycznych, ruchowych i sensorycznych, które są ściśle skorelowane z podstawą programową i kalendarzem. 🛒 cena regularna: 190zł 📢 cena przy wspólnym zapisie co najmniej 2 osób: 175zł/os.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

07 lis 2022, 16:30 – 20:00

Bielsko-Biała, Efliki z Baśniowej Krainy, Listopadowa 21, 43-300 Bielsko-Biała, Polska

O wydarzeniu

Ważne informacje:

🟡zniżka "Razem lepiej" 

Ze zniżki mogą skorzystać osoby zgłaszające się  we dwójkę lub w większej grupie. Zgłoszenia można dokonać wspólnie,  rezerwując odpowiednią ilość biletów  lub indywidualnie,  podając w dodatkowych uwagach imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zniżka jest naliczana również dla zgłoszeń łączonych (osoba z dofinansowaniem+osoba z innej placówki lub bez dofinansowania).

🟡FAKTURA/PARAGON

W przypadku zgłoszeń osób z dofinansowaniem z placówki publicznej, rejestrując się podajemy dane do faktury (nabywca, odbiorca), a w opcjach płatności zaznaczamy "płatność manualna".

Osobom zamawiającym fakturę dla placówki zostanie ona wystawiona na przelew 14 dni i wysłana w dniu szkolenia lub tuż po nim.

Dla osób zamawiających paragon, fakturę imienną lub fakturę bez pozycji "odbiorca" w mailu potwierdzającym rejestrację znajduje się link do uzupełnienia danych i dokonania płatności.

Co poznasz na szkoleniu?

Materiał opiewa tematy tj. 

👉powitanie, 

👉przedstawianie się, 

👉kolory, 

👉zwierzęta domowe, 

👉zoo, 

👉części ciała, 

👉codzienne czynności itp. 

Jest podzielony na etapy zgodne z kalendarzem roku przedszkolnego, tj. powitanie jesieni, zima, Dzień Kosmosu, Dzień Morza, Dzień Matki, powitanie lata, Dzień Kolejarza itp.

Podczas zajęć dzieci poznają język poprzez piosenki i rymowanki oraz dużą dozę ruchu i zabaw sensorycznych. Ucząc się w ten sposób, czyli wykorzystując wszystkie dostępne zmysły nabędą nie tylko dobrą sprawność językową, poznają bogate słownictwo, lecz także zdobędą chęć do uczenia się. Pamiętajmy, że w tym wieku najważniejsze jest aby proces uczenia się był jak najbardziej dla dziecka przyjemny i aby rozbudzić w nim motywację oraz zachęcić go do przyszłej nauki w szkole (niestety całkiem nudnej). Wcale nieistotna jest ilość poznanych słówek, ale to, by słowa, zwroty i całe wyrażenia były trwale zapamiętane i aby dziecko wiedziało jak i kiedy ich użyć. Język obcy poznany w piosenkach i rymowankach lub w połączeniu z muzyką jest niewymazywalny z  pamięci.

Autorką i prowadzącą szkolenia jest Anna Rattenbury - nauczyciel i metodyk z 25-letnim stażem i doświadczeniem w pracy w Polsce i w Chinach. Jest autorką systemu Musical Babies oraz marki EduSensory - linii ręcznie robionych zabawek i sensorycznych pomocy dydaktycznych  dla małych dzieci.

Zapraszamy!

Bilety

 • Bilet indywidualny

  Bilet upoważnia uczestnika do skorzystania ze szkolenia DobEdu.

  190,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Bilet razem lepiej

  Ten bilet upoważnia jedną osobę do skorzystania ze szkoleniem pod warunkiem, że na szkolenie wybierze się z towarzyszem, który również opłaci bilet zniżkowy.

  175,00 zł
  Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page