

pt., 22 wrz
|Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipowej
Lipowa: Pomysłowy kuferek DobEdu jesień/zima
Prawdziwy zastrzyk inspiracji - piosenki, tańce solo i w grupie, zabawy i wierszyki na jesień i zimę. 🛒 cena regularna: 180zł 📢 cena przy wspólnym zapisie co najmniej 2 osób: 165zł/os.
Czas i lokalizacja
22 wrz 2023, 16:30 – 19:30
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipowej, Lipowa 2, 34-324 (ul. Jana Pawła II)
O wydarzeniu
Ważne informacje:
🟡POTRZEBUJESZ FAKTURY? Koniecznie przeczytaj:
W przypadku zgłoszeń osób z dofinansowaniem z placówki publicznej, rejestrując się podajemy dane do faktury (nabywca, odbiorca), a w opcjach płatności zaznaczamy "płatność manualna".
Osobom zamawiającym fakturę dla placówki zostanie ona wystawiona na przelew 14 dni i wysłana w dniu szkolenia lub tuż po nim.
Dla osób zamawiających paragon, fakturę imienną lub fakturę bez pozycji "odbiorca" w mailu potwierdzającym rejestrację znajduje się link do uzupełnienia danych i dokonania płatności.
🟡zniżka "Razem lepiej"
Bilety
Bilet razem lepiej
Ten bilet upoważnia jedną osobę do skorzystania ze szkoleniem pod warunkiem, że na szkolenie wybierze się z towarzyszem, który również opłaci bilet zniżkowy.
165,00 zł
Sprzedaż zakończonaBilet indywidualny
Bilet upoważnia uczestnika do skorzystania ze szkolenia DobEdu.
180,00 zł
Sprzedaż zakończona