top of page
Nauczanki DobEdu: muzyczno-ruchowe zabawy edukacyjne
Nauczanki DobEdu: muzyczno-ruchowe zabawy edukacyjne

czw., 03 gru

|

Wydarzenie online

Nauczanki DobEdu: muzyczno-ruchowe zabawy edukacyjne

Chcesz uczyć śpiewająco przez zabawę? Samogłoski, dni tygodnia, miesiące, zasady zachowania i więcej - to wszystko w zabawie muzyczno-ruchowej dadzą Ci tylko nasze "Nauczanki"! Cena: 119zł (zaświadczenie pdf) lub 135zł (zaświadczenie drukowane)

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

03 gru 2020, 16:20 – 20:00

Wydarzenie online

O wydarzeniu

Szkolenie, na którym znajdziesz przebojowe "Samogłoski" oraz mnóstwo innych hitów do wykorzystania w pracy z dziećmi w wieku 3 - 8 lat.

Muzyczno-ruchowe zabawy edukacyjne: "Nauczanki DobEdu" to szkolenie oparte o program napisany przez mgr Elizę Szeliga-Kraus Muzyka – Ruch – Rozwój: program wieloaspektowego wspierania rozwoju dzieci poprzez ruch i muzykę.

Autorka przedstawia zbiór piosenek, których celem jest ułatwienie dzieciom zapamiętania różnych treści edukacyjnych. W czasie warsztatów uczestnicy poznają zabawy ruchowe do prezentowanych piosenek wraz z dostosowaniem do różnych grup wiekowych oraz dodatkowe pomysły do wykorzystania płyty na zajęciach.

W zabawach znajdziemy wiele elementów inspirowanych teoriami pedagogicznymi, ale kluczowe znaczenie mają teksty piosenek, które pomagają opanować wiele podstawowych informacji, w tym m.in.  kolejność dni tygodnia, miesięcy, zasady zachowania, nazwy paluszków, samogłoski, zmysły, kolory, zjawiska pogodowe i inne.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page