Nadchodzące Wydarzenia

Musical English: śpiewająco-sensoryczny angielski Anny Rattenbury – część 2
Tue, Dec 01
wydarzenie online
Dec 01, 5:00 PM – 9:00 PM
wydarzenie online
Bardzo rozśpiewane szkolenie z piosenkami i zabawami w języku angielskim oraz pakietem pomocy! Sprawdź szczegóły.
Bum Bum Rurki - esencja radości na szkoleniu online
Thu, Dec 03
Wydarzenie online
Dec 03, 5:00 PM – 8:00 PM
Wydarzenie online
👉Masz Bum Bum Rurki, ale nie wiesz, jak ich używać? 👉Nie masz Bum Bum Rurek, ale planujesz ich zakup? (na szkoleniu otrzymasz specjalny rabat😉) 👉Szukasz inspiracji do pracy z dziećmi? To szkolenie jest dla Ciebie! cena: 99zł

Sytuacja epidemiologiczna zmusiła wszystkich do wprowadzenia zmian. Chcemy, żeby na naszych szkoleniach każdy mógł czuć się dobrze i bezpiecznie. W związku z tym realizujemy szkolenia stacjonarne w formie zamkniętej, czyli na zamówienie przedszkoli, szkół i żłobków. Jesteśmy przekonani, że w gronie swoich współpracowników możecie czuć się najlepiej, dlatego zbierz grupę znajomych z pracy i umówmy się na szkolenie - dobra zabawa gwarantowana!

Możemy do Was przyjechać, ale możemy też spotkać się wirtualnie! Jak? Spotykamy się na platformie online na żywo - Twoja rada pedagogiczna i nasz wykładowca, a szkolenie przebiega prawie tak, jakbyśmy byli razem.

 

Zapytasz, co jeśli nie masz możliwości szkolenia z gronem pedagogicznym? W tej sytuacji skorzystaj ze szkoleń e-learningowych dostępnych w naszej stałej ofercie lub śledź najbliższe wydarzenia DobEdu online na naszej stronie i fanpage'u na facebooku.
W tym trudnym dla wszystkich czasie nadal chcemy dzielić się wiedzą i radością.

Please reload

DobEdu Eliza Szeliga-Kraus, PL

© 2020 by DobEdu

Proudly created with Wix.com

ostatnia aktualizacja strony: 08.2020