Nadchodzące Wydarzenia

 • Mar 12, 6:00 PM – 9:30 PM
  Transmisja live
  Najskuteczniejsza nauka przez zabawę muzyczno-ruchową: dni tygodnia, samogłoski, miesiące i więcej! Do 3 marca 2021 PROMOCJA! 99zł (zaświadcznie pdf, CD, książka) 115zł (zaświadcznie druk., CD, książka)
 • Zapisz się tu i wybierz opcję dla siebie :)
  online/stacjonarnie
  Zapisz się tu i wybierz opcję dla siebie :)
  online/stacjonarnie

Sytuacja epidemiologiczna zmusiła wszystkich do wprowadzenia zmian. Chcemy, żeby na naszych szkoleniach każdy mógł czuć się dobrze i bezpiecznie. W związku z tym realizujemy szkolenia stacjonarne w formie zamkniętej, czyli na zamówienie przedszkoli, szkół i żłobków. Jesteśmy przekonani, że w gronie swoich współpracowników możecie czuć się najlepiej, dlatego zbierz grupę znajomych z pracy i umówmy się na szkolenie - dobra zabawa gwarantowana!

Możemy do Was przyjechać, ale możemy też spotkać się wirtualnie! Jak? Spotykamy się na platformie online na żywo - Twoja rada pedagogiczna i nasz wykładowca, a szkolenie przebiega prawie tak, jakbyśmy byli razem.

 

Zapytasz, co jeśli nie masz możliwości szkolenia z gronem pedagogicznym? W tej sytuacji skorzystaj ze szkoleń e-learningowych dostępnych w naszej stałej ofercie lub śledź najbliższe wydarzenia DobEdu online na naszej stronie i fanpage'u na facebooku.
W tym trudnym dla wszystkich czasie nadal chcemy dzielić się wiedzą i radością.

DobEdu Eliza Szeliga-Kraus, PL

© 2020 by DobEdu

Proudly created with Wix.com

ostatnia aktualizacja strony: 08.2020