top of page

2017... tyle się wydarzyło!

Zaktualizowano: 16 mar 2020


Rok 2017 dobiega końca. Czas na podsumowania, refleksje...

Dzięki Nauczycielom, którzy poszukują nowych inspiracji, chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, coraz więcej dzieci bawi i uczy się przy "Bumbumkowych poruszankach" oraz "Bumbumkowych nauczankach".

Dla nauczycieli chcących lepiej zrozumieć trudne lub nietypowe zachowania dzieci, poszerzyliśmy ofertę o szkolenia terapeutyczne - "Niezgrane dziecko..." z fundamentalną wiedzą o integracji sensorycznej, a także szkolenia dla rad pedagogicznych poruszające m.in. kwestię trudnych zachowań u dzieci, czy tematykę zespołu Aspergera. Dzięki temu nauczyciele borykający się z tymi problemami u swoich podopiecznych nie popadają we frustrację, tylko szukają rozwiązań.

Nie zabrakło też inspiracji plastycznych na szkoleniach "Co rączki potrafią", a także muzycznej zabawy i szaleństwa na warsztatach z "Bum Bum Rurek".

Niewątpliwie jednym z ważniejszych wydarzeń tego roku było zakończenie pierwszego cyklu zajęć Klubiku DobEdu w GOK w Bestwinie. Nasze fantastyczne maluszki obecnie są już dzielnymi przedszkolakami i jesteśmy z Was szalenie dumne. :)

Wszystkim, którzy postanowili zaufać DobEdu i spotkali się z nami czy to na szkoleniach, czy na zajęciach z dziećmi, serdecznie DZIĘKUJEMY i życzymy, aby 2018 rok był dla Państwa szczęśliwy i inspirujący!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page