top of page

Czas na nowe wyzwania

Zaktualizowano: 16 mar 2020


W październiku 2017 r. próg Gminnego Ośrodka Kultury w Bestwinie przekroczyło blisko 40 maluchów, które rozpoczynały wtedy swoją pierwszą przygodę edukacyjną w Klubiku DobEdu.

Przez 9 miesięcy uczęszczali na zajęcia adaptacyjne, gdzie poznawali swoich rówieśników, bawili się, śpiewali i uczyli się wielu cennych umiejętności, które mogą przydać się w przedszkolu.

Każdorazowo towarzyszyli im rodzice i opiekunowie obserwując, jak z dnia na dzień dzieci stają się coraz dojrzalsze. Zainwestowali oni swój wolny czas po to, żeby ich maluszek nabrał pewności siebie i zobaczył, jak ciekawie i wesoło będzie w przedszkolu. Skorzystali na tym podwójnie, bo przede wszystkim ułatwili swojej pociesze strart w rzeczywistość przedszkolną, a jednocześnie sami mieli okazję poobserwoać swoje dziecko w grupie rówieśniczej i wyrobić sobie wyobrażenie o tym, jak ich dziecko będzie się zachowywać w przedszkolu.

W anonimowych ankietach podsumowujących ten klubikowy rok szkolny rodzice podkreślali, że zaskoczyła ich samodzielność dziecka, komunikacja z innymi maluchami, ale również cierpliwe czekanie na swoją kolej, czy respektowanie zasad. Wierzymy, że wszystko, co najlepszego przyniosły nasze zajęcia adaptacyjne dzieciom, zaprocentuje w przyszłości.

Serdecznie dziękujemy, że byliście Państwo z nami, że daliście szansę swoim dzieciom i życzymy, aby przedszkole dla każdego malucha było wspaniałą przygodą, pełną radości, życzliwości i wiedzy zdobywanej przez zabawę.

Jeśli zaś przez wakacje zatęsknicie za klubikiem, to zapraszamy na zajęcia wakacyjne (terminy spotkań na stronie głównej).


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page