top of page

W karnawale czas na bale!


Jak co roku w lutym sala widowiskowa w Bestwinie zamieniła się w Kolorową Krainę przyozdobioną balonami i wstęgami. W tym roku mieliśmy nie jeden, ale aż cztery bale! W pierwszym z nich wzięli udział uczestnicy zajęć adaptacyjnych, a 3 kolejne były dla naszych maluszków z InteGratek.

Na specjalne zaproszenie do sali balowej przybili sami znakomici goście: wróżki, księżniczki, strażacy super bohaterowie, choinka, Myszka Mini, Bob Budowniczy, Kubuś Puchatek, piraci, papuga, kotki i inne znakomitości. Nawet Panie przybyły na bal odmienione: pani Eliza zamieniła się w Kowboja, pani Ania w Myszkę, a pani Kasia we wróżkę Dzwoneczka.

Wybraliśmy się w podróż magicznym samochodzikiem, pomogliśmy odnaleźć zagubione rzeczy postaciom z bajek, tańczyliśmy kaczuszki, pokręciliśmy młynki i znaleźliśmy chwilę na odpoczynek i słodki poczęstunek.

Wszyscy bawili się wyśmienicie, zarówno na twarzach dzieci jak i rodziców zagościły uśmiechy. Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w balu za przybycie i świetną zabawę!


bottom of page