top of page

Bądź jak Indiana Jones, czyli akcja AKTYWIZACJA - darmowy webinar dla Nauczycieli

Czy Nauczyciel jest jak Indiana Jones? W końcu poszukuje, sprawdza, próbuje, pokonuje liczne przeszkody, walczy z przeciwnościami, aktywnie słucha, jest czujny i uważny, musi dostosować się do zmieniających się warunków...

Wszystko po to, by odkryć coś niezwykłego - prawdziwy skarb drzemiący w dzieciach. Nawet jeśli jeszcze nie czujesz się odkrywcą, to zdecydowanie możesz nim zostać!


Pracując w klasach 1-3 opracowałam własną mapę skarbów, która wielokrotnie doprowadziła mnie do skrzyni pełnej złota i diamentów, czyli DZIECIĘCYCH TALENTÓW. Chętnie się nią z Tobą podzielę na szkoleniu online pt.

Dziecko zaangażowane w proces edukacyjny Techniki wspomagające nauczanie dzieci w wieku 5-10 lat

Szkolenie będzie miało charakter wykładowy, ale może w komentarzach ktoś z Was również podzieli się ciekawym pomysłem w tym temacie? Serdecznie zachęcam!


Osią naszego spotkania będzie wzbudzanie aktywności u dzieci, dlatego prócz mojej "mapy skarbów" zaprezentuję również kilka wybranych technik pracy z grupą, które są zdecydowanie moimi ulubionymi.


Przygotowałam też małą niespodziankę - webinar zakończę premierą prostej, zupełnie nowej piosenki, którą napisałam z okazji Dnia Dziecka.

 

Dla kogo to szkolenie?

Spotkanie dedykuję głównie Nauczycielom starszych grup przedszkolnych oraz klas 1-3 szkoły podstawowej, choć większość treści jest bardzo uniwersalna i może trafić do szerszego grona odbiorców.


Gdzie?

Spotkanie chciałabym przeprowadzić jako transmisję live na naszym kanale na youtube, aby każdy mógł do niego dotrzeć, dlatego zachęcam do subskrypcji:


Kiedy?

Transmisja odbędzie się 27 maja (środa) o godz. 18:00 i potrwa mniej więcej do 19:45.


Ile to kosztuje?

Jeśli poszukujesz inspiracji, to ucieszy Cię z pewnością fakt, że szkolenie będzie darmowe!


Mamy też płatną opcję pełnego uczestnictwa np. dla tych, którzy właśnie kończą staż i chcą wzbogacić swoją teczkę zaświadczeniem wystawionym przez ośrodek doskonalenia nauczycieli z akredytacją (tu chcę zaznaczyć, że dzięki naszej akredytacji możecie popytać w swoich placówkach o dofinansowanie).

Jeżeli zdecydujesz się wysupłać z kieszeni 35 zł, to otrzymasz następujące korzyści:

  • numerowane zaświadczenie przesłane mailem w postaci pliku PDF

  • skrypt z materiału omawianego na szkoleniu (PDF)

  • dodatkowe materiały uzupełniające (plansze do druku PDF)

  • link do ankiety poszkoleniowej, a po jej wypełnieniu półroczny dostęp do retransmisji szkolenia (z uwagi na to, że część technik warto wdrożyć wraz z początkiem roku szkolnego, retransmisja może okazać się bardzo przydatna jako powtórka)

  • kod rabatowy -10% na wszystkie produkty wydawnictwa DobEdu dostępne w naszym sklepie, w tym zakup idealnego prezentu na Dzień Dziecka dla każdego przedszkolaka - książki "Świat według Lucka" wyd. DobEdu

  • BONUS dla osób, które wykupią pełny pakiet do 31 maja włącznie! Plik mp3 z premierową mini-piosenką z okazji Dnia Dziecka w wersji wokalnej i instrumentalnej!

Gdzie można się zapisać?

Szkolenie jest ogólnodostępne, dlatego nie trzeba się nigdzie wcześniej zapisywać. Można natomiast od razu kupić "kota w worku", czyli pakiet pełnego uczestnictwa klikając tutaj.

Do zobaczenia, zapraszam!

Eliza Szeliga-Kraus

1 Comment


Unknown member
May 27, 2020

Szkolenie "Dziecko zaangażowane w proces edukacyjny" można nadal zobaczyć pod linkiem: https://youtu.be/C_Ag9REHTYI


Like
bottom of page