top of page

Wspominamy kolorowe, klubikowe, karnawałowe bale

Na tegoroczny bal w klubiku przybyło liczne grono naszych milusińskich wraz z rodzicami. Oczywiście nie łatwo było poznać wszystkich kolegów i koleżanki, bo każdy był ciekawie przebrany. Nawet rodzice i panie zmienili się na czas zabawy nie do poznania.


Na wstępie, wszyscy przywitali się znanym z zajęć wierszykiem oraz piosenką powitalną "Dzień dobry". Żeby ułatwić wszystkim poznanie się wzajemne i integrację, odbył się tematyczny pokaz mody. I tak po wybiegu przechadzały się zwierzątka: koty, pieski, biedronki, pszczółki, liski, tygryski, i wiele innych, księżniczki, wróżki, postacie ze znanych bajek animowanych jak „Psi patrol”, „Spiderman”, „Myszka Miki”, kucharze, kierowcy wyścigowi, policjanci i strażacy, aż nie sposób wymienić wszystkich.


Następnie wszyscy zgromadzeni ruszyli do wesołego tańca, w czym pomagały im nieodzownie wróżki DobEduszki. Po tańcu przyszedł czas na rozruszanie rączek i nie tylko przy piosence „Kręciołek”, a już po chwili wszyscy zamieniali się w lodowe posągi i całkiem dobrze im to wychodziło.


W trakcie całego balu towarzyszyła nam pani fotograf Ania Rożek, która robiła dzieciom i ich opiekunom zdjęcia grupowe oraz indywidualne, żeby uwiecznić te cudowne chwile.

Nie obyło się też bez tańca z paskami bibuły i zabawy „Młynek”. Po licznych zabawach przyszedł czas na przerwę, którą okazał się być piknik rodzinny na kocykach. Maluchy mogły ugasić pragnienie soczkiem i przekąsić coś słodkiego.


Po odpoczynku wszyscy wsiedli do pociągu, którym przejeżdżali przez mosty i wjeżdżali do tuneli.

W drugiej części było jeszcze więcej tańca i radości przy zabawach, które dzieci dobrze znały z cotygodniowych zajęć. Wszyscy świetnie się bawili, a niektórym ciężko było się pożegnać i wrócić do codzienności dlatego jeszcze chwilę brykali pod okiem rodziców na sali balowej.

Comments


bottom of page