top of page

Prezent na Dzień Dziecka/zakończenie przedszkola-tego jeszcze nie macie!

Zbliża się wielkie świętowanie. Ba... w wielu przypadkach podwójne świętowanie! Czerwiec to zdecydowanie miesiąc należący do Dzieci!


Być może jako rodzica co roku nurtuje Cię ta sama myśl:

co podarować synowi/córce z okazji ich święta?

A może uczysz w zerówce? Czas pandemii i izolacji utrudnia codzienne funcjonowanie i nauczanie, a czas nagli, więc nasuwa Ci się pytanie:

co w tej sytuacji warto podarować dzieciom na zakończenie przedszkola?


Jeśli któraś z tych sytuacji jest Ci bliska, to mamy pewien pomysł na ten idealny prezent dla Dziecka. Nie było go nigdy dotąd w czerwcu, bo premierę miał w kwietniu 2020. Nasza propozycja to książka "Świat według Lucka"!

Zaraz wyjaśnimy, dlaczego to właśnie będzie prezent idealny, a w dolnej części artykułu opowiemy, jaki prezent mamy dla Was!

Przede wszystkim,

na kartach książki "Świat według Lucka" znajdziemy kwintesencję tego, co niesie ze sobą codzienność przedszkolna -

sporo humoru, typowe dziecięce sprawy i dylematy. Tematy poruszane w poszczegółnych opowiadaniach są bliskie dziecku, dlatego chętnie o nich słucha, a później zestawia ze swoimi przeżyciami. Rodzice przy tej okazji mogą się sporo dowiedzieć o swojej pociesze.

"Świat według Lucka" doskonale sprawdzi się też jako pamiątka na zakończenie zerówki przypominająca o tym, jak to było w przedszkolu.


Narratorem w książki jest Lucek - zerwókowicz, który wprowadza nas do swojego przedszkolnego świata. Chłopiec przeżywa typowe dla dziecka w tym wieku przygody, mając wiele ciekawych spostrzeżeń i przemyśleń.

Książka zawiera krótkie opowiadania z dawką humoru, do których na końcu każdego jest kilka pytań.

Można więc czytać codziennie jedną historię, a później sprawdzić, co czytelnik/słuchacz zapamiętał. Tak, tak - czytelnik, ponieważ czcionka jest przejrzysta i pozycja może być jedną z pierwszych lektur. Wracając do pytań, zachęcają one także do dyskusji na ważne tematy.


Autorką książki jest Monika Krupa – nauczycielka przedszkola, baczny obserwator przedszkolnej rzeczywistości, która na kartach "Świata według Lucka" podzieliła się swoją wiedzą i spostrzeżeniami.

Ilustracje (dodajmy - bajeczne) wykonała Alicja Englert - doświadczona ilustratorka animacyjna, jednak jeśli chodzi o ilustracje książkowe, to tutaj zadebiutowała w tej roli i trzeba przyznać, że bardzo udanie!

A teraz czas na obiecane niespodzianki!

Z pierwszej mogą skorzystać wszyscy Rodzice, ale również Nauczyciele, którzy chcieliby mieć tą książkę w kąciku czytelniczym. Z okazji Dnia Dziecka dla każdego, kto zamówi "Świat według Lucka" mamy

kod rabatowy -20%

na zakup książki w naszym sklepie! Żeby go zrealizować należy w koszyku podać

DzieńDziecka (promocja obowiązuje do 7 czerwca 2020 lub dla 50 pierwszych osób)Druga niespodzianka jest dla Nauczycieli, którzy końcem czerwca pożegnają swoich zerówkowiczów. Jeśli zdecydujesz się podarować dzieciakom tą książkę na zakończenie przedszkola, to przy zamówieniu 18 i więcej sztuk otrzymasz

rabat aż -40% na zamówione książki!

Składając zamówienie użyj kodu rabatowego: Grupa

(promocja obowiązuje do 30 czerwca pierwszych 30 zamówień)

Jeśli ktoś chciałby zasięgnąć więcej informacji lub po prostu podejrzeć, jak Lucek wygląda, jak wyglądają ludzie, którzy nad nim pracowali i jak mocno rozhulała nam się impreza związana z premierą książki, to zapraszamy Was wszystkich (miejsca jest wystarczająco dużo) na facebookowego fanpage'a (https://www.facebook.com/swiatwedluglucka/). Na pewno poprawimy Wam nastrój!


A niezwykłą książkę, o której był ten artykuł, znajdziesz i zamówisz tu: https://bit.ly/KupLucka


Przyjemnej lektury!


Comments


bottom of page