top of page

Nowość! Zabawy z gumą animacyjną w książce "DobEduszki - witaj przygodo!"

Fantastyczne wieści dla fanów zabaw DobEdu!

książka "DobEduszki - witaj przygodo!"

Znacie książkę "DobEduszki - witaj przygodo!"? Właśnie została wzbogacona o dodatkowe atrakcje, które sprawią, że Wasze dzieci będą jeszcze bardziej radosne i zaangażowane w lekturę!


Do każdego z sześciu opowiadań pełnych przygód i emocji, dołączyłam specjalnie opracowane zabawy z gumą animacyjną DobEdu. Teraz Wasze dzieci będą mogły wcielić się w rolę DobEduszków i przeżywać ich przygody razem z nimi!


Każda zabawa jest dostępna po zeskanowaniu kodu QR, który znajduje się za tylną okładką książki. Po zeskanowaniu, na Waszych ekranach pojawi się pdf z opisem zabaw oraz filmiki instruktażowe, które krok po kroku pokażą, jak wykonywać poszczególne ruchy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią uczyć się poprzez praktykę!


Jeśli już macie książkę "DobEduszki - witaj przygodo!" w swojej biblioteczce, to nie czekajcie dłużej i skorzystajcie z nowych możliwości już teraz! Jeśli natomiast jeszcze jej nie macie, to to idealna okazja, aby ją poznać.


Co więcej, specjalnie dla Was przygotowałam rabat, który obowiązuje do 1 kwietnia 2024. Wystarczy podczas zakupu wpisać

kod: PRZYGODA

i cieszyć się przygodami DobEduszków w nowej odsłonie!Niech Wasze dzieci wraz z DobEduszkami wyruszają na niezapomniane przygody pełne radości i nauki!


Udanej zabawy!

pani Eliza z DobEdu

Comments


bottom of page