top of page

Baw się, a zapamiętasz! Poznaj sekret skuteczności Nauczanek DobEdu

Zaktualizowano: 1 cze 2020

Chcesz, żeby Twoi podopieczni śpiewająco wymieniali kolejność miesięcy, dni tygodnia, a nawet zasady zachowania? Nic prostszego! "Nauczanki DobEdu" potrafią takie cuda! (...i jeszcze więcej;)

Zapraszam Cię na szkolenie online pełne moich autorskich, ale już dobrze sprawdzonych zabaw muzyczno-ruchowych, dzięki którym dzieci zapamiętują kluczowe treści dydaktyczne. Brzmi jak utopia? Być może, ale właśnie tak to sobie wymarzyłam, kiedy pracowałam nad tym programem pt.

Nauczanki DobEdu: muzyczno-ruchowe zabawy edukacyjne


Czy (tak jak ja) pamiętasz piosenki śpiewane w przedszkolu jako dziecko? Albo te słyszane w radio we wczesnym dzieciństwie? Tak już jest, że słowo połączone z rytmem i melodią o wiele łatwej zapamiętać, niż sam tekst. Kiedy więc dodamy do tego emocje i radość zabawy, to efekt jest tym lepszy!Program szkolenia "Nauczanki DobEdu" jest zastrzeżony i każdy, kto na nim był, z pewnością to potwierdzi. Płytę można otrzymać tylko razem ze szkoleniem (nie można jej nigdzie kupić), dlatego czeka nas prawdopodonie najlepsza okazja, żeby bez wychodzienia z domu zdobyć ten pakiet zabaw uwielbianych przez dzieci i nauczycieli. Tym razem możesz zajrzeć do środka i przekonać się, czy chcesz dołączyć do grona nauczycieli, którzy nie wyobrażają już sobie tygodnia pracy bez tych piosenek.

Z uwagi na to, że szkolenie jest przepełnione zabawami, nie sposób zrealizować je w formie online w jeden wieczór, więc nasze spotkanie będzie podzielone na dwie części:

9 czerwca o godz. 20:00 - część pierwsza ZUPEŁNIE DARMOWA!
18 czerwca o godz. 20:00 - część druga

Nasze pierwsze spotkanie w ramach tego szkolenia odbędzie się na stronie głównej facebook DobEdu. Czego możesz się spodziewać?

  • dobrej zabawy

  • konkursów 😊

  • zabaw muzyczno-ruchowych pomagających w zapamiętaniu m.in. kolejności miesięcy, kolorów, zjawisk pogodowych, pór roku, samogłosek...

  • zaprezentuję też samodzielnie wykonaną, prostą pomoc dydaktyczną

A jeśli Ci się spodoba, możesz zapisać się również na drugą część, która odbędzie się w zamkniętej grupie na facebooku dla osób, które chcą jeszcze więcej "Nauczanek DobEdu" i wykupią pełny pakiet uczestnictwa.

Chcesz więcej? Poznaj szczegóły pakietu!

Przygotuj wygodny strój, dobrą kawę/herbatę i czekaj w skarpetkach lub kapciach😉.

Do zobaczenia!

Eliza Szeliga-Krausbottom of page