top of page

Wyprawka dla nauczyciela - darmowe szkolenie online

Zaktualizowano: 19 sie 2020

Jeszcze ze szklanką orzeźwiającej lemoniady, jeszcze ściskając w dłoni garść piasku i muszelek... ...ale już czując emocje początku września; siedzisz przy stoliku i obmyślasz plan. Obok szklanki - oczywiście - leży terminarz, a w drugiej dłoni trzymasz długopis.

Znasz to uczucie? Tak, to właśnie ostatni tydzień sierpnia.

Podczas gdy wszyscy łapią cieplutkie, jeszcze wakacyjne promienie słońca, Ty przygotowujesz salę, gazetkę, dekoracje i zastanawiasz się:

Jak to będzie znów spotkać się z dziećmi w sali?Wrzesień to trudny czas dla wielu naszych podopiecznych, którzy mają problemy z adaptacją. W tym roku będzie to jeszcze większe wyzwanie niż dotychczas. Niepewność i lęk mogą dotknąć nie tylko maluchy i pierwszoklasistów, ale też dzieci, które chodziły już wcześniej do przedszkola czy szkoły, ale od marca były pozbawione tej możliwości.

Zachowaj spokój, oddychaj, będzie dobrze! Nie wszystko możesz zaplanować, ale jedno jest pewne - warto się dobrze nastawić i w tym postaram się pomóc na darmowym szkoleniu online, które odbędzie się

24 sierpnia o godz. 20:00

jako transmisja live na facebookowym fanpage'u DobEdu pod nazwą:


Zabawa to podstawa - o dobrej organizacji zajęć w grupie


w czasie tego wirtualnego spotkania poznasz

8 rzeczy, dzięki którym zostaniesz królową września w przedszkolu i pierwszej klasie 🏆


Skupimy się na zabawie - jak to zwykle bywa na moich szkoleniach i jak sama nazwa wskazuje, powiemy o jej roli w procesie adaptacji. Przedstawię m.in. idealne na ten czas propozycje zabaw muzyczno-ruchowych, mam też kilka niespodzianek, więc możesz się spodziewać radości i dużej dawki pozytywnej energii!

W programie szkolenia znajdą się m.in.

  • zabawy na powitanie i wspomagające integrację

  • zabawy organizacyjne i porządkujące

  • tańce i zabawy dobre na powrót do sali po wakacjach

oraz tajemniczy gość i zapowiedź tego, co szykujemy dla Was w DobEdu już wkrótce.To jak? Startujemy razem w nowy rok szkolny?

Na webinar nie musisz się zapisywać - bez zbędnych formalności odwiedź naszą facebookową stronę w ostatni poniedziałek sierpnia i zobacz, co dla Ciebie przygotowałam.Chcesz więcej? Może jakaś wyprawka dla nauczyciela? Proszę bardzo!

Możesz zaszaleć z rogiem obfitości lub wybrać skromniejsze wyposażenie. Przygotowaliśmy kilka różnych opcji na wyprawkę szkoleniową, żeby w każdych warunkach i bez względu na wszystko - dobrze zacząć ten rok szkolny.

Z nimi wpakujesz do plecaka całą masę dodatkowych pomysłów, z których będziesz korzystać przez okrągły rok. Nasze wyprawki dostarczą Ci całą masę inspiracji przekazanych na szkoleniach z oferty szkoleń online, ale nie tylko!


Twój tornister wypełnisz zaświadczeniami, którymi z wzbogacisz swoją teczkę doskonalenia 2020/2021.


Jeśli nie chcesz przegapić tego wydarzenia, koniecznie kliknij "weź udział" w tym wydarzeniu facebooku.


Zapraszam i do zobaczenia!

Eliza Szeliga-Kraus


תגובות

דירוג של 0 מתוך 5 כוכבים
אין עדיין דירוגים

הוספת דירוג
bottom of page