top of page
Wyciszanki - zabawianki (live)
Wyciszanki - zabawianki (live)

czw., 27 sty

|

www.facebook.com/blizejprzedszkola

Wyciszanki - zabawianki (live)

Szukasz zabaw, które pomogą Ci rozładować nadmiar energii u dzieci? A może chcesz je wyciszyć w przyjemny sposób? Na tym spotkaniu sprawdzimy, co kryje w sobie szkolenie "Wyciszanki-zabawianki", ale to nie wszystko... (przeczytaj pełny opis⬇)

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

27 sty 2022, 19:00 – 20:15

www.facebook.com/blizejprzedszkola

O wydarzeniu

Razem z "Bliżej Przedszkola" i "Akademią Edukacji" zapraszam Cię na wydarzenie pełne muzyczno-ruchowych zabaw rozwijających na każdą porę dnia. W czasie spotkania uchylę wieko pełnej wersji szkolenia „Wyciszanki – zabawianki”, które od jesieni 2021 prowadzę w wersji stacjonarnej w DobEdu, a kiedy to zrobię, poznasz:

👉 muzyczno-ruchowe zabawianki, które pozwolą rozładować naturalną energię dzieci w bezpieczny i przyjemny sposób,

👉 wyciszanki do zastosowania na różnym poziomie pobudzenia energetycznego u przedszkolaków, ale także dzieci z klasy 1 i 2 szkoły podstawowej.

Dlaczego warto bawić się z nami na webinarze?

Nawet, jeśli byłaś na szkoleniu "Wyciszanki - zabawianki", znasz już "Misia Bam Bam" i wiesz, z kim tańczy lalka, to webinar i tak cię zaskoczy! Nie byłabym sobą, gdybym nie przygotowała nowych inspiracji, niespodzianek i bonusów. Zatem... zapisz się koniecznie na przypominajkę i dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Mały spoiler:

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że... pełna wersja szkolenia już wkrótce będzie dostępna w wersji online! Razem z Akademią Edukacji i wspaniałymi nauczycielkami nagraliśmy wszystkie zabawy od początku, do końca, dzięki poczujesz się tak, jakbyś bawiła się z nami na żywo. Ale o tym pewnie więcej na webinarze.

BONUS, a jakże by inaczej!

Wszyscy, którzy zapiszą się tutaj na przypominajkę mailową, po webinarze otrzymają od DobEdu BONUS - niespodziankę!😀

Do zabawienia wkrótce!

Eliza

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page