top of page

Zdobądź sprawdzony przepis na angażujące zajęcia dla dzieci

Franczyza, która krok po kroku pomoże Ci otworzyć
Oddział Klubiku DobEdu w Twojej okolicy
i zorganizować dla maluszków rozwijające zajęcia pełne radości!

zajecia_z_pasja_dla_maluchow_w_gok_w_bestwinie_nabor_do_klubiku_dobedu_rozpoczety_f4dd.jpg
Co zyskasz z franczyzą Klubiku DobEdu?
 • Gotowy pomysł na zajęcia dla dzieci w wieku od około roku do 3-4 lat,

 • Niepowtarzalną ofertę zajęć prowadzonych według autorskiej metody

 • Wyłączność regionalną - umowa podpisywana na wyłączność w obrębie gminy, miasta lub dzielnicy (zależnie od gęstości zaludnienia);

 • Kompletne scenariusze na każde spotkanie w dwóch grupach wiekowych:
  - od pierwszych kroków (grupa młodsza - InteGratki);
  - przygotowujące do przedszkola (grupa starsza - Zuchy maluchy);

 • Pomysł na organizację przestrzeni zajęciowej,

 • Pakiet szkoleń - dla franczyzobiorcy i dla osoby/osób prowadzących zajęcia;

 • Wzory dokumentów i formularzy,

 • Materiały reklamowe,

 • Dostęp online do playlisty z piosenkami i wierszyków dla każdego uczestnika zajęć,

 • Wsparcie merytoryczne, strategiczne i marketingowe przez cały czas trwania umowy,

 • Niskie opłaty franczyzowe zależne od liczby uczestników zajęć,

 • Zajęcia przetestowane i uwielbiane przez setki dzieci i rodziców!

Franczyza zajęć Klubiku DobEdu to sukces w zasięgu ręki!

Prowadzisz salę zabaw, klub malucha i chcesz poszerzyć ofertę zajęć?

Zarządzasz przedszkolem, szukasz sposobu na zwiększenie skuteczności naboru i chcesz sprawić, by dzieci bezproblemowo przechodziły adaptację w Twojej placówce?

Jesteś nauczycielem i szukasz sposobu na zdobycie dodatkowego źródła satysfakcji i dochodów?

Wymyślanie pełnowartościowych i przyciągających zajęć to wymagające wyzwanie. Często brakuje czasu na tworzenie od podstaw planów i scenariuszy, dostosowanych do specyficznych potrzeb małych dzieci. Zmagasz się z problemem ograniczonych zasobów, które mogą spowolnić twój wysiłek.

Nasza franczyza to klucz do sukcesu w edukacji dzieci w wieku 1-3 lat. Oferujemy gotowy zestaw wyjątkowych scenariuszy zajęć, opartych na autorskich piosenkach i wierszykach marki DobEdu. To sprawdzone podejście, które w atmosferze bezpieczeństwa realizuje ideę nauki przez zabawę. Przyłączając się do naszej sieci franczyzowej, otrzymasz kompleksową dokumentację, niezbędną wiedzę i wsparcie, by tworzyć inspirujące chwile dla maluszków i spełniać oczekiwania rodziców.

Niepowtarzalna jakość

 

Damy Ci zestaw sprawdzonych scenariuszy, dostosowanych do możliwości rozwojowych dzieci. Wykorzystane w nich autorskie piosenki i wierszyki, do których Twoi klienci uzyskają nielimitowany dostęp online, z pewnością wyróżnią Twoją ofertę na tle konkurencji. Wyłączność regionalna, wsparcie organizacyjne, marketingowe i szkolenia pomogą w zbudowaniu pozytywnego wizerunku i osiągnięciu sukcesu.

Komfortowe rozliczanie

 

Zapewniamy wygodny system opłat, w którym tantiemy obliczane są proporcjonalnie do zysku i rozliczane po zakończonym miesiącu. Aby zwiększyć Twój komfort finansowy, nie naliczamy tantiem franczyzowych za pierwszy miesiąc działalności oraz każdorazowo w czasie miesięcznych i dłuższych przerw w zajęciach.

Rozwijająca zabawa to podstawa!
Eliza Szeliga Kraus DobEdu-min.jpg

Cześć, tu Eliza Szeliga-Kraus z DobEdu.


Z wykształcenia jestem pedagogiem, a dokładniej nauczycielem wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej oraz animatorem kultury. Przez całe swoje życie zawodowe wymyślam rozwijające zabawy dla dzieci, które oprawiam w autorskie piosenki. W 2014 roku założyłam firmę DobEdu, by zgodnie z moim mottem "Rozwijająca zabaw to podstawa!" móc w pełni realizować swoje pasje pedagogiczne

Kiedy moja niespełna trzyletnia córka nie dostała się do przedszkola z powodu braku miejsc, postanowiłam zorganizować zajęcia dla dzieci, które podobnie jak ona potrzebują kontaktu z rówieśnikami i uatrakcyjnienia domowej rutyny. Z pomysłem na takie zajęcia udałam się do dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Bestwinie i wkrótce po tym ruszyły pierwsze zajęcia Klubiku DobEdu. 

Od tego czasu działamy nieprzerwanie, wspierając w adaptacji kolejne roczniki przyszłych przedszkolaków i ciesząc się doskonałą opinią. Jako nauczyciel i przedsiębiorca, prowadząc Klubik DobEdu od 2016 roku zgromadziłam wiedzę merytoryczną, strategiczną, marketingową i organizacyjną. Teraz chcę Ci przekazać gotowy przepis na zyskowne i niepowtarzalne zajęcia, gdzie dzieci przez radosną zabawę rozwijają swoje kompetencje. 

Razem z Kalinką (21 miesięcy) polecamy zajęcia dla dzieci! Widzę jak córka lubi te zajęcia, chętnie w nich uczestniczy i bawi się z rówieśnikami, a przy okazji rozwija swoją kreatywności i uczy zachowań w grupie 🙂 Prowadząca jest uśmiechnięta i doskonale przygotowana, a sama forma zajęć jasna i ciekawa. Autorskie piosenki śpiewane podczas zajęć - wykorzystujemy również w domu w czasie zabawy 🙂 Jeszcze raz serdecznie polecamy!<3

Patrycja

"Te zajęcia rozwijają dzieci na wszystkie strony. Relacją z rodzicem, z dziećmi, zajęcia ruchowe, psychologiczne. Dzięki temu łatwiej było mi zająć dziecko w domu ;) Słuchaliśmy piosenek z zajęć, tańczyliśmy a dzięki temu lepiej łapie inne umiejętności. Podoba mi się radość, którą pani przekazuje dzieciom. To, jak syn zaczął powtarzać ruchy, tańczyć śpiewać i przede wszystkim bawić się z rówieśnikami."

Kasia

"Zajęcia są fantastyczne! Prowadząca ma miłe i przyjazne podejście do dzieci, uśmiech, pomoc i zrozumienie w przypadku kiedy dziecko miało zły dzień i trudno mu było odnaleźć się od razu na zajęciach. Mocną stroną zajęć Klubiku DobEdu są piosenki, które dzieci uwielbiają i łatwo zapamiętują, integrują się w grupie, a do tego uczą się różnych gestów i rozwijają mowę. 

Ewelina

20230613_170729.jpg
Ile to kosztuje?

Podpisanie umowy wiąże się z wniesieniem jednorazowej opłaty za franczyzę, a reszta zależy od kilku czynników.

Zajęcia muszą być prowadzone w sali, która zależnie od wielkości grupy powinna mieć około 50m2 (taką wielkość polecamy dla grupy 12-osobowej).  W sali musi być dywan lub maty oraz stoliki, przy których dzieci mogą wykonywać prace plastyczne. 

Jeśli nie dysponujesz taką salą, warto nastawić się na koszt:

 • wynajmu sali (koszt regularny, liczymy 30 - 100zł/godz., zależnie od miejsca)

 • zakupu dywanu/mat (koszt jednorazowy około 400zł)

 • zakupu mobilnych stolików (koszt jednorazowy około 1000zł)

Pomyśl też o miejscach w swojej okolicy, które byłyby chętne na taką współpracę - domy kultury, sale zabaw, przedszkola, remizy OSP, salki katechetyczne to tylko przykładowe miejsca, w których można zapytać i znaleźć odpowiedną salę do klubikowych zajęć.

Będzie potrzebnych również trochę pomocy, które kupisz raz i skorzystasz na wielu zajęciach przez dobrych kilka lat. Mamy ich listę, którą otrzymasz po podpisaniu umowy. Takie stałe wyposażenie wyniesie Cię około 1200-1500zł, zależnie od tego, co konkretnie wybierzesz.

Pozostają jeszcze materiały plastyczne i pomoce, które trzeba uzupełniać na bieżąco. Na pierwsze miesiące warto na nie założyć jakieś 600zł, ale część z nich, jak np. duże farby, starczy na co najmniej kilka - kilkanaście zajęć.

A jak na to zarobić?

Początkowo trzeba zainwestować, ale ta inwestycja powinna zwrócić się dość szybko. Opracowaliśmy system płatności za zajęcia, który zabezpieczy Cię na wypadek sezonu chorobowego u dzieci i innych trudnych sytuacji.

Miesięczna opłata od każdego dziecka za uczestnictwo w zajęciach Klubik DobEdu jest zmienna i składa się z:

1)    opłaty stałej wnoszonej raz w miesiącu; 

2)   opłat dodatkowych za uczestnictwo w poszczególnych spotkaniach, naliczanych wyłącznie za spotkania, w których dziecko wzięło udział. 

To właśnie opłata stała jest Twoim zabezpieczeniem, dlatego możesz zdecydować o jej wysokości - musisz ją skalkulować tak, by pokrywała ona koszt wynajmu sali i ewentualnych wydatków bieżących.

Po jej ustaleniu możesz określić opłatę za pojedyncze zajęcia, przy czym opłata stała musi być wyższa od sumy opłat za 4 pojedyncze zajęcia, np.
opłata stała = 50 zł    
opłata za pojedyncze zajęcia = 12 zł    
50 zł > 4 x 12 zł 

Rozumiemy, że nie masz wpływu na to, ile dzieci przyjdzie na dane zajęcia, dlatego podstawową opłatę franczyzową za prowadzenie zajęć naliczamy wyłącznie z opłat stałych i jest to 20% wysokości tych opłat (czyli przy kwocie z powyższego przykładu będzie to 10zł od zapisanego uczestnika, podczas gdy za miesiąc pełnego uczestnictwa w zajęciach przychód od dziecka to 98zł).

To kalkulacje na cenach brutto, od nich trzeba będzie jeszcze odliczyć podatek, najczęściej 18%.
 

Czy ta franczyza jest dla Ciebie?

Ta propozycja nie jest dla Ciebie, jeśli:

Spodziewasz się, że zaraz po podpisaniu umowy franczyzy osiągniesz znaczące zyski, bez żadnego wysiłku.

Liczysz, że DobEdu podejmie za Ciebie wszelkie decyzje biznesowe, a Ty nie będziesz musiał(a) się martwić.

Myślisz, że osiągniesz ogromne zyski bez konieczności inwestowania środków finansowych.

Oczekujesz, że po otwarciu Oddziału Klubiku DobEdu klienci sami się pojawią, bez potrzeby prowadzenia aktywności marketingowych.

Zakładasz, że inwestycja w franczyzę jest całkowicie pozbawiona ryzyka i nie ma możliwości niepowodzenia.

Ta franczyza jest dla Ciebie, jeśli:

Oczekujesz, że dostarczymy Ci kompletny i przemyślany system zajęć, włącznie z gotowymi scenariuszami, wzorami dokumentów i materiałami.

Chcesz mieć dostęp do narzędzi marketingowych i wskazówek, które pomogą Ci skutecznie promować swoje zajęcia w lokalnym środowisku.

Liczysz, że otrzymasz dostęp do bogatej bazy autorskich piosenek, wierszyków i materiałów dydaktycznych, które są atrakcyjne dla małych dzieci.

Chcesz mieć możliwość rozwijania swojego biznesu, wprowadzania nowych pomysłów na zajęciach, a także wpływać na cenę zajęć i swoje zyski.

V Zarządzasz firmą/instytucją, która może oferować płatne usługi edukacyjne lub zamierzasz prowadzić działalność gospodarczą.

Szukasz pomysłu na sprawdzone zajęcia, które cieszą się dobrą opinią i przy Twoim zaangażowaniu przyniosą realne zyski.

Podpisz umowę w najniższej cenie!

Podpisując umowę franczyzy na zajęcia Klubiku DobEdu zdobędziesz gotowy do wdrożenia pomysł na zajęcia dla dzieci, a zgłaszając swoją chęć TERAZ, otrzymasz umowę na najkorzystniejszych warunkach finansowych. 

Dla pierwszych 5-ciu Franczyzobiorców przewidzieliśmy najniższą opłatę wstępną.

 • Jakie są korzyści dla mojego dziecka z uczestnictwa w zajęciach Klubiku DobEdu?
  Uczestnictwo w zajęciach Klubiku DobEdu umożliwia rozwiniecie umiejętności społecznych, indywidualnych zdolności i przygotowanie dziecka do przedszkola.
 • Czy muszę być obecny/a na zajęciach razem z moim dzieckiem?
  Tak. Na zajęciach w grupie młodszej - InteGratki - opiekun jest obecny w sali przez cały roczny cykl. W grupie starszej - Zuchy maluchy - w początkowym okresie rodzic towarzyszy dziecku na zajęciach i stopniowo, w miarę adaptacji dziecka, rodzic może się wycofywać, ale zależy to od gotowości dziecka.
 • Jakie rodzaje aktywności są prowadzone podczas zajęć?
  Podczas zajęć Klubiku DobEdu dzieci uczestniczą w zabawach do piosenek, wierszykach, zabawach tematycznych, zabawach sensorycznych, plastycznych i ruchowych, a także grają na instrumentach.
 • Czy każda instruktorka jest doświadczona w pracy z dziećmi?
  Tak, każda nasza instruktorka ma bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla małych dzieci, potrafi zapewnić bezpieczne i przyjazne środowisko dla rozwoju dzieci.
 • Czy zajęcia są dostosowane do wieku i umiejętności mojego dziecka?
  Tak, podstawowy podział na grupy odbywa się na podstawie wieku dziecka. Zajęcia są elastyczne i dostosowywane do zdolności uczestników, aby zapewnić odpowiednie wyzwanie i rozwój dla każdego dziecka.
 • Jak często odbywają się zajęcia?
  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, trwają 45 minut. Dopuszczamy możliwość, że (zależnie od ilości złoszeń na tę opcję) spotkania będą odbywać się dwa razy w tygodniu.
 • Jakie są koszty uczestnictwa w zajęciach?
  Opłata za zajęcia składa się ze stałego miesięcznego abonamentu w wysokości 50 zł oraz dodatkowej opłaty naliczanej za każde zajęcie, w którym dziecko bierze udział.
 • Czy zajęcia pomogą mojemu dziecku przygotować się do przedszkola?
  Tak, zajęcia mają na celu uspołecznienie dziecka, poznanie zasad panujących w grupie i przygotowanie dziecka do przedszkola poprzez rozwijanie umiejętności społecznych.
 • Czy uczestnictwo w zajęciach jest dobrowolne?
  Tak, uczestnictwo w zajęciach Klubiku DobEdu jest dobrowolne, ale zalecamy regularne uczestnictwo, aby dziecko mogło czerpać pełne korzyści z programu.
 • Czy opiekunem dziecka na zajęciach musi być wyłącznie jego mama lub tata?
  Na zajęciach towarzyszy dziecku opiekun. Może to być rodzic, ale również niania, babcia, dziadek, ciocia, wujek, czyli ktoś, kto się nim zajmuje i z kim dziecko czuje się bezpiecznie.
 • Czy muszę płacić za zajęcia, które nam przepadną?
  Co miesiąc naliczana jest niezmienna opłata stała, którą należy uiścić w całości. W przypadku, gdy zajęcia przepadną np. z powodu choroby dziecka, nie będzie naliczana za nie druga część płatności, czyli 12zł.
 • Jak mogę zapisać moje dziecko na zajęcia?
  Aby zapisać dziecko na zajęcia Klubiku DobEdu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej lub kliknąć w poniższy przycisk:
bottom of page