top of page

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji
do już działających grup.

Poniżej można zapisać się na listę oczekujących, na turnus wakacyjny dla przyszłych przedszkolaków oraz na zajęcia w przyszłym roku szkolnym. 

Twoje dziecko niemal każdego dnia zdobywa całą masę nowych umiejętności. Ten złoty czas rozwoju trzeba jak najlepiej wykorzystać, bo taką szansę dostajemy tylko jeden raz. W Klubiku DobEdu, który działa już od 2016 roku
zadbamy o wszechstronny rozwój Twojej pociechy. Na naszych zajęciach dla dzieci spotkasz edukacyjnych pasjonatów - doświadczonych pedagogów, kochają pracę z dziećmi i wkładają w nią całe serce. 

 
Zajęcia prowadzi Eliza Szeliga-Kraus - doświadczony pedagog i animatorka. Klubik DobEdu działa w formie stacjonarnej w Gminnym Ośrodku Kultury w Bestwinie i tam Was zapraszamy!
Poniżej dowiesz się, co dla Was przygotowaliśmy.

Zajęcia Klubiku DobEdu w GOK Bestwina k. Bielska-Białej

zajecia_z_pasja_dla_maluchow_w_gok_w_bes

INTEGRATKI  

dla maluszków od pierwszych kroków
do około 2-2,5 roku

Zajęcia prowadzone w oparciu przede wszystkim o autorskie piosenki i wierszyki, zabawy plastyczno-sensoryczne oraz ruchowe.  InteGratki to 45 minut aktywnej zabawy z rówieśnikami w towarzystwie rodzica lub opiekuna (babcia, dziadek, niania...).

W ramach stałego abonamentu opiekun otrzymuje dostęp do strefy klubowicza GOK - strony, na której znajdują się wierszyki z zajęć oraz playlista z klubikowymi piosenkami. Dzięki temu możecie w domu bawić się z DobEdu, kiedy tylko chcecie! :)

- zajęcia dla maluchów od pierwszych kroczków 2,5 roku

- z pełnym udziałem opiekuna

- czas trwania: 45 minut

- grupy maksymalnie do 12 dzieci

- cena: 45 zł miesięczna opłata stała + po 12 zł za każde zajęcia, z których skorzystacie  (lub 35zł pojedyncze wejście).

DobEdu_klubik_2018 (9).jpg

ZUCHY MALUCHY 

dla przyszłych przedszkolaków

Zajęcia są prowadzone w oparciu o autorskie pomysły Elizy Szeliga-Kraus, Karoliny Wróbel i Anny Gwóźdź, które wspólnie ułożyły program mający na celu jak najlepsze przygotowanie dzieci do przedszkola. Znajdziemy tu przede wszystkim zajęcia tematyczne z pogadankami, tańcem, wierszykami i zabawami ruchowymi, wzbogacone pracami plastycznymi i elementami sensorycznymi. Wszystko po to, by maluch przygotował się do edukacji przedszkolnej. Zajęcia "Zuchy maluchy" wzmacniają samodzielność i pewność siebie u dziecka, co pomaga zmniejszyć trudności adaptacyjne w przedszkolu.

W ramach stałego abonamentu opiekun otrzymuje dostęp do strefy klubowicza GOK - strony, na której znajdują się wierszyki z zajęć oraz playlista z klubikowymi piosenkami. Dzięki temu możecie w domu bawić się z DobEdu, kiedy tylko chcecie! :)

- spotkania dla przyszłych przedszkolaków (dzieci od 2 do 4 lat)
- z częściowym udziałem opiekuna

- czas trwania: 45 minut
- grupy maksymalnie do 12 dzieci

cena: 45 zł miesięczna opłata stała + po 12 zł za każde zajęcia, z których skorzystacie (lub 35zł pojedyncze wejście).

grafik wrzesień

Grafik zajęć od września 2022

WTOREK

9:00 - 9:45
InteGratki
od pierwszych kroków

(brak wolnych miejsc)

10:00 - 10:45
Zuchy maluchy
wiek 2 lata +

(brak wolnych miejsc)

16:35 - 17:20
InteGratki
od pierwszych kroków

(brak wolnych miejsc)

17:35 - 18:20
Zuchy maluchy
wiek 2 lata +

(brak wolnych miejsc)

Zajęcia odbywają się w grupach porannych
i popołudniowych. 

Aktualnie można zapisać się na listę oczekujących, na turnus wakacyjny dla przyszłych przedszkolaków oraz na zajęcia
w przyszłym roku szkolnym.

bottom of page