top of page
KLUBIK STACJONARNY
napis.png

Twoje dziecko niemal każdego dnia zdobywa całą masę nowych umiejętności. Ten złoty czas rozwoju trzeba jak najlepiej wykorzystać, bo taką szansę dostajemy tylko jeden raz. W Klubiku DobEdu, który działa już od 2016 roku
zadbamy o wszechstronny rozwój Twojej pociechy. Na naszych zajęciach dla dzieci spotkasz edukacyjnych pasjonatów - doświadczonych pedagogów, kochają pracę z dziećmi i wkładają w nią całe serce. 

 
Zajęcia prowadzi Eliza Szeliga-Kraus - doświadczony pedagog i animatorka. Klubik DobEdu działa w formie stacjonarnej w Gminnym Ośrodku Kultury w Bestwinie i tam Was zapraszamy!
Poniżej dowiesz się, co dla Was przygotowaliśmy.

Zajęcia Klubiku DobEdu w GOK Bestwina k. Bielska-Białej

zajecia_z_pasja_dla_maluchow_w_gok_w_bes

KRASNOLUDKI 

dla maluszków od pierwszych kroków
do około 2-2,5 roku

Zajęcia prowadzone w oparciu przede wszystkim o autorskie piosenki i wierszyki, zabawy plastyczno-sensoryczne oraz ruchowe.  InteGratki to 45 minut aktywnej zabawy z rówieśnikami w towarzystwie rodzica lub opiekuna (babcia, dziadek, niania...).

W ramach stałego abonamentu opiekun otrzymuje dostęp do strefy klubowicza GOK - strony, na której znajdują się wierszyki z zajęć oraz playlista z klubikowymi piosenkami. Dzięki temu możecie w domu bawić się z DobEdu, kiedy tylko chcecie! :)

- zajęcia dla maluchów od pierwszych kroczków 2,5 roku

- z pełnym udziałem opiekuna

- czas trwania: 45 minut

- grupy maksymalnie do 12 dzieci

- cena: 45 zł miesięczna opłata stała + po 12 zł za każde zajęcia, z których skorzystacie  (lub 35zł pojedyncze wejście).

DobEdu_klubik_2018 (9).jpg

ZUCHY MALUCHY 

dla przyszłych przedszkolaków

Zajęcia są prowadzone w oparciu o autorskie pomysły Elizy Szeliga-Kraus, Karoliny Wróbel i Anny Gwóźdź, które wspólnie ułożyły program mający na celu jak najlepsze przygotowanie dzieci do przedszkola. Znajdziemy tu przede wszystkim zajęcia tematyczne z pogadankami, tańcem, wierszykami i zabawami ruchowymi, wzbogacone pracami plastycznymi i elementami sensorycznymi. Wszystko po to, by maluch przygotował się do edukacji przedszkolnej. Zajęcia "Zuchy maluchy" wzmacniają samodzielność i pewność siebie u dziecka, co pomaga zmniejszyć trudności adaptacyjne w przedszkolu.

W ramach stałego abonamentu opiekun otrzymuje dostęp do strefy klubowicza GOK - strony, na której znajdują się wierszyki z zajęć oraz playlista z klubikowymi piosenkami. Dzięki temu możecie w domu bawić się z DobEdu, kiedy tylko chcecie! :)

- spotkania dla przyszłych przedszkolaków (dzieci od 2 do 4 lat)
- z częściowym udziałem opiekuna

- czas trwania: 45 minut
- grupy maksymalnie do 12 dzieci

cena: 45 zł miesięczna opłata stała + po 12 zł za każde zajęcia, z których skorzystacie (lub 35zł pojedyncze wejście).

grafik wrzesień
bottom of page