top of page

Zagraj z nami na Bum Bum Rurkach!

Zaktualizowano: 16 mar 2020


Mamy dobrą wiadomość dla nauczycieli przedszkola, szkoły podstawowej, animatorów i wszystkich, którzy lubią muzykować - Bum Bum Rurki grasują w okolicy i to na nasze własne życzenie! ;)

Już początkiem lutego w Jastrzębiu-Zdroju (9.02) oraz w Bielsku-Białej (10.02) odbędą się szkolenia z zastosowania Bum Bum Rurek w nauczaniu dzieci i młodzieży, które poprowadzi Dawid Gacek - człowiek z niebanalną osobowością. Z charakterystycznym dla siebie entuzjazmem i poczuciem humoru szerzy on wiedzę o tym, jak w prosty sposób wykorzystać kolorowe tuby do zabawy z rytmem i nie tylko.

Jeśli więc:

- masz Bum Bum Rurki, ale nie wiesz, jak ich używać,

- masz Bum Bum Rurki, wiesz, do czego służą, ale chcesz się nauczyć, jak w prosty sposób zaimponować dzieciom, rodzicom i innym, wykorzystując je w zabawie,

- nie masz Bum Bum Rurek, ale lubisz wyzwania i chcesz się przekonać, że w szybkim czasie możesz stać się ekspertem od rurkowych zabaw,

- nie masz pojęcia, co to są Bum Bum Rurki, ale lubisz muzykować i dobrze się bawić,

to zapraszamy na szkolenie, które jest właśnie dla CIEBIE!

Zapisy na stronie głównej i w zakładce kalendarz szkoleń.

Ilość miejsc ograniczona.

Informacje dodatkowe:

Istnieje możliwość zamówienia zestawów Bum Bum Rurek i odbioru na szkoleniu. Uczestniczy szkolenia kupują Bum Bum Rurki, inne instrumenty oraz wydawnictwa ze zniżką 10%.

Zamówienia można składać w zakładce sklep.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page