top of page

Darmowa wejściówka na szkolenie online. Chcesz? Łap!

Szkolenie w kapciach i dresie, wygodnych skarpetkach, boso... byle wygodnie!

Z kawą lub herbatą w ulubionym kubku, filiżance...

Pełne praktycznych treści i zabaw do wykorzystania od zaraz w różnych grupach wiekowych...

Na takie właśnie spotkanie chcę Cię zaprosić!


Być może obiły Ci się o uszy takie nazwy szkoleń, jak "Poruszanki DobEdu", "Nauczanki DobEdu", "Małe DobEdu", "Bumbumek"... i myślisz sobie, o co chodzi???

A może już wiesz, o co chodzi i masz nawet zaświadczenie uczestnictwa w tych warsztatach muzyczno-ruchowych?


Bez względu na to, czy jesteś bardziej w pierwszej, czy w drugiej grupie, mam dla Ciebie darmową wejściówkę na pełne zabawy szkolenie online. Tak! Darmową! A co ona Ci da i co właściwie będzie się działo, dowiesz się już za chwilę.

Tu chciałabym zaznaczyć, że w szkolenie jest dedykowane Nauczycielom uczącym w przedszkolu, pierwszej klasie i wychowawcom żłobkowym, ale mogą wziąć udział również wszyscy ambitni Rodzice dzieci w tymże wieku. Zapraszam!
Trochę historii... Działalność DobEdu rozpoczęła się wraz z powstaniem programu "Muzyka-Ruch-Rozwój" i pierwszego zbioru zabaw muzyczno-ruchowych pt. "Bumbumkowe poruszanki" (obecnie "Poruszanki DobEdu"). Aktywności przy muzyce podejmowane w tym zbiorze nawiązują do prac znanych twórców, jak Weronika Sherborne, czy Rudolf Laban i mają charakter ogólnorozwojowy. Następnie powstała płyta "Bumbumkowe nauczanki" (obecnie "Nauczanki DobEdu"), gdzie każda z zabaw służy utrwaleniu konkretnej, kluczowej treści edukacyjnej. Trzecia cześć programu, "Małe DobEdu", powstała z myślą o maluszkach, ale nie tylko im jest dedykowana. Znajdują się w niej zabawy szybkie do wprowadzenia w każdej grupie przedszkolnej, doskonale sprawdzające się przy integracji i na codzień.

Tak wyglądają nasze szkolenia stacjonarne:
Teraz będzie nieco inaczej, bo spotkam się z Tobą w innych okolicznościach, ale kto ma większą wyobraźnię, niż dziecko i nauczyciel przedszkola?
Nasze spotkanie odbędzie się 28 kwietnia 2020 r. w godz. 19:30 - 21:30 jako transmisja live w wydarzeniu na facebooku pod nazwą

"Muzyka, ruch i zabawa to dla dzieci ważna sprawa. Wielorakie zastosowanie muzyki i ruchu w edukacji".

(jeśli nie masz konta na facebooku, możesz dostać link do retransmisji - szczegóły poniżej*)Nie będzie tu jednak za dużo teorii - skupimy się na zabawach muzyczno-ruchowych, bo to właśnie one wspomagają rozwój dziecka. Idea spotkania jest taka, by przybliżyć jego uczestnikom po dwie zabawy z naszych "Poruszanek", "Nauczanek" i "Małego DobEdu". Dzięki temu uczestnicy zobaczą, jak różnorodną fukcję może pełnić zabawa muzyczno-ruchowa w edukacji dziecka i codziennej pracy nauczyciela.


Dodatkowo w ramach szkolenia pojawią się absolutne NOWOŚCI (nawet dla stałych bywalców naszych szkoleń):

  • dwie mini-choreografie taneczne,

  • ilustracja ruchowa do piosenki okolicznościowej,

  • zainspirowana piosenką pomoc dydaktyczna o szerokim zastosowaniu.


To jak? Widzimy się na szkoleniu?


Jeśli tak, to podam Ci jeszcze kilka ważnych informacji. Wszystkie piosenki, które zaprezentuję w czasie spotkania, znajdują się na płycie "Odlotowe DobEdu". Fragmentów piosenek, które będą na szkoleniu, można posłuchać tu:

Zerknij na spis piosenek i sprawdź, czy i które już znasz. Następnie wybierz formę uczestnictwa najlepszą dla siebie:


1) Tu i teraz Możesz zostać uczestnikiem szkolenia bez formalności, ankiet, formularzy, czy opłat. Obserwować, pytać, komentować i bawić się zupełnie za darmo! Miło spędzisz czas i dowiesz się, o co chodzi z tym DobEdu. 😉 Zainteresowany? Po prostu wejdź na stronę wydarzenia na facebooku i oglądaj live.


2) Wehikuł czasu

To opcja dla tych, którzy mają już CD "Odlotowe DobEdu" lub wszystkie płyty szkoleniowe DobEdu, ale chcą sobie "odświeżyć pamięć" oraz poznać nowe propozycje.


3) Odkrywca

Jeśli spodobają Ci się zabawy zaproponowane na szkoleniu, możesz zamówić sobie płytę "Odlotowe DobEdu" i korzystać z poznanych propozycji do woli! Do płyty dołaczony jest plik pdf z opisem wszystkich sześciu zabaw szkoleniowych, który pomoże w przypomnieniu ich sobie nawet po dłuższym czasie.


Chcesz więcej? Może zaświadczenie? Jakiś bonusik?

Proszę bardzo!

Korzystając z opcji "Wehikuł czasu" lub "Odkrywca" możesz więcej!

Już teraz można sprawdzić swoje opcje tutaj: https://www.dobedu.pl/odlotowe i wybrać najlepszą dla siebie, a dodatkowy BONUS zdradzę w trakcie szkolenia (osoby, które zamówią pakiet przed szkoelniem otrzymają przypomnienie przed jegorozpoczęciem wydarzenia).


Jeśli nie chcesz przegapić tego wydarzenia, koniecznie kliknij "wezmę udział" na facebooku: https://www.facebook.com/events/1082742812101774/

lub zapisz się na przypominajkę bez konieczności zamawiania pakietu przez ten formularz kontaktowy.

Do zobaczenia!


Eliza Szeliga-Kraus


*Nie masz konta na facebooku? Zapisz się tutaj na retransmisję, którą udostępnimy w środę 29 kwietnia i będzie ją można objerzeć w środowy wieczór bez konieczności logowania się na facebooku (wypełnij ten formularz).
1 Comment


Unknown member
Apr 21, 2020

Witam, bardzo chętnie skorzystam ze szkolenia. Prowadząca Pani Eliza wkłada tutaj całe swoje serce. Rodzice moich dzieci są zachwyceni. Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością oczekuję spotkania.❤️

Like
bottom of page