top of page

Kolejne zakończenie rocznej przygody w Klubiku DobEdu już za nami

Rok pełen wrażeń, nauki i zabawy w Klubiku DobEdu dobiegł końca, a z nim przyszło czas na pożegnanie dwóch grup dzieci, które wyruszą w nową przygodę w przedszkolu. Był to wyjątkowy okres, pełen rozwoju, kreatywności i radości, który został uhonorowany podczas ostatnich zajęć prowadzonych przez Elizę Szeligę-Kraus.Z nieco wzruszonymi sercami, pożegnaliśmy nasze dwie grupy pełne uśmiechniętych twarzy, gotowe na nowe wyzwania w przedszkolu. W ciągu całego roku, dzieci spędziły mnóstwo czasu w Klubiku DobEdu, rozwijając umiejętności społeczne, kreatywność i zdolności indywidualne. Było to nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim przestrzeń pełna miłości i wsparcia, gdzie każde dziecko mogło poczuć się pewnie i bezpiecznie.Nie dla wszystkich jest to koniec klubikowej przygody. Kilknaścioro dzieci powróci na kolejne zajęcia w październiku, gotowe na nowe wyzwania i odkrywanie świata poprzez kreatywne i interaktywne aktywności. Cieszymy się, że będziemy mogli kontynuować naszą wspólną podróż przez kolejny rok!
Na ostatnich zajęciach, każde dziecko zostało uhonorowane za swoje zaangażowanie i postępy. Wszyscy otrzymali dyplomy, które stanowią dowód ich wysiłku i zaangażowania w trakcie całego roku. Oprócz tego, dzieci zostały obdarowane drobnymi upominkami, które będą przypominać im o ich wspaniałej podróży w Klubiku DobEdu. To były chwile pełne radości, dumy i wzruszeń.


Zakończenie rocznego cyklu zajęć w Klubiku DobEdu było wyjątkowym momentem, który podkreślił osiągnięcia i postępy dzieci. Jesteśmy wdzięczni za to, że mogliśmy być częścią tej wspaniałej podróży, pełnej uśmiechów, przyjaźni i wzrostu. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za zaufanie i wspólną pracę. Już nie możemy się doczekać października, gdy będziemy mogli ponownie spotkać się i kontynuować naszą pasjonującą przygodę w Klubiku DobEdu.

Comments


bottom of page