top of page

Pierwsze certyfikowane szkolenie DobEdu on-line: Musical English bez wychodznia z domu

Żyjesz w pędzie. Chcesz się doskonalić, szukasz nowych pomysłów, ale nieraz zwyczajnie brak ci czasu na dalekie wyjazdy, by szkolić się u najlepszych. Odpowiadając na tą potrzebę, CE DobEdu prezentuje pierwsze (ale z pewnością nie jedyne i ostatnie) szkolenie on-line!

Jest to webinarium "Piosenki i rymowanki na rok przedszkolny część 1 - Musical English Anny Rattenbury".


Możesz je odtworzyć w dowolnym momencie w całości lub podzielić na sesje - sam decydujesz o tempie, w jakim poznasz materiał.

W programie Anna Rattenbury prezentuje w większości autorskie piosenki i rymowanki w

języku angielskim, które przydadzą się w pracy w przedszkolu i w klasach 1-3.

Można z nich korzystać przez cały rok przedszkolny, gdyż znajdziesz tu między innymi utwory na Dzień Transportu, Kosmos, Dzień Babci, zwierzęta, Wielkanoc, czy części ciała wraz z pomysłami na dodatkowe aktywności i zabawy.

W ramach webinarium poznasz także różnorodne pomysły na wykorzystanie bardzo prostych pomocy dydaktycznych, które znajdziesz wokół siebie i które nie nic kosztują.

Dla chętnych, po zapoznaniu się z materiałem, istnieje możliwość otrzymania zaświadczenia ukończenia szkolenia wydanego przez Centrum Edukacyjne DobEdu - akredytowany ośrodek doskonalenia nauczycieli. W tym celu należy pozytywnie zaliczyć test kontrolny, do którego link wysyłany jest razem z materiałami. 


Webinarium to swoiste wirtualne spotkanie z autorką szkolenia - Anną Rattenbury - jej pomysły, twórcza osobowość oraz piękna angielska wymowa, którymi dzieli się na swoich szkoleniach, zachwycają nauczycieli w Polsce i na świecie!

Ze szkolenia można skorzystać na stronie: https://www.dobedu.pl/szkolenia-on-lineComments


bottom of page