top of page

Czy tego właśnie potrzebujesz?A co by było, gdyby na dwóch szkoleniach online znalazło się aż 46 zabaw i aż 26 z nich byłoby idealne do zaproponowania dzieciom nie tylko na co dzień, ale także w zdalnej edukacji?

A gdyby te propozycje były dodatkowo pełne radości, muzyki i ruchu, a samo szkolenie mogło Cię oderwać od szarej codzienności i dać Ci zastrzyk pozytywnej energii?


Zapraszam Was na dwa ostatnie

w tym roku kalendarzowym

szkolenia online z tematów:"Małe DobEdu: najprostsze zabawy dla dzieci"

Poznasz na nim 25 najprostszych zabaw, czyli takich, które wprowadzisz błyskawicznie w swojej grupie przedszkolnej (od maluchów po starszaki), a nawet żłobkowej. Będziemy naśladować rozmaite zwierzęta, znajdą się wśród tu propozycje pomagające zaprowadzić ład w grupie, zabawy wyciszające, a także radosne i energiczne zabawy doskonałe do zrealizowania w grupie, ale nie tylko. Większość z nich możesz z powodzeniem przekazać dzieciom podczas edukacji zdalnej w postaci filmików czy zajęć online na żywo.

Kiedy się spotykamy?

18 listopada, godz. 17:00 - 20:30

"Rewelacja!!! Poznane zabawy, piosenki, wierszyki bardzo chętnie i z dużą przyjemnością wykorzystuję na zajęciach z dziećmi." Elżbieta B.


"Szkolenie było dobrą zabawą po dłuuugim dniu w mojej pracy."

Ewa P."Poruszanki DobEdu: rozwijające zabawy muzyczno-ruchowe"

To szkolenie zachwyci Cię radosnymi rytmami i uniwersalnością . Stosują je nauczyciele w przedszkolach, klasach 1-3, pracujący w placówkach dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, a nawet instruktorzy w domach opieki dla osób starszych. Pokażę Ci aż 21 różnych propozycji realizacji 15 piosenek, z których 13 bez trudu można zrealizować w solo. Zdecydowanym atutem programu fakt, że został stworzony w oparciu o znane teorie i metody, m.in. P. Dennisona, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, czy choreoteriapii.

Kiedy się spotykamy?

20 listopada, godz. 16:00 - 20:00


"Warsztat jest bardzo energetyczny. Daje sporo pozytywnej energii inspirację do zajęć na zasadzie mądrego podążania za dziećmi. Część utworów mobilizuje nawet największego śpiocha do aktywności, a inne dają możliwość wyciszenia się rozkrzyczanemu nadruchliwcowi. Każdy ma szanse znaleźć tu perełkę dla siebie i swoich dzieciaków (małych, większych i starszaków, osobistych też)"

:)


"Szkolenie Poruszanki Dobedu uatrakcyjni prowadzone przeze mnie zajęcia. Dziękuję Pani Elizie za udzielanie ogromnego wsparcia w podejmowaniu trudów wychowania najmłodszych dzieci"

Urszula W.Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • płytę CD;

  • książeczkę z nutami, opisanymi celami zabaw, miejscem na notatki i dokładnym opisem;

  • zaświadczenie wydane przez akredytowany ośrodek doskonalenia nauczycieli;

  • pdf z dodatkowymi materiałami do zabaw;

  • możliwość uzyskania półrocznego dostępu do powtórki zabaw ze szkolenia.

Przygotuj się na lawinę porywających zabaw dla dzieci, które wypełnią Wasz czas po brzegi uśmiechem!Do zobaczenia!

Eliza Szeliga-Kraus

Comments


bottom of page