top of page
Praca z domu

 Odzyskaj swój czas
z pomocą sztucznej inteligencji! 

Szkolenie online,
które usprawni Twoją pracę
poza salą zajęciową i pozwoli
zaoszczędzić długie godziny
prywatnego czasu!

Szkolenie online Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela to:
 • 10 praktycznych zagadnień omówionych w mini-lekcjach wideo (łączny czas trwania to 2 godziny):

  • pierwsze kroki

  • pisanie notatek​

  • odpisywanie na maile

  • przygotowanie uroczystości

  • generowanie grafik

  • tworzenie artykułów

  • opracowanie konkursu

  • przygotowanie zebrań

  • tworzenie ciekawych konspektów

  • współpraca z innymi aplikacjami

 • Skrypt z gotowymi komendami, ułatwiający pracę.

 • Certyfikat uczestnictwa wydany przez akredytowaną placówkę, potwierdzający Twoją kompetencję.

 • Dostęp online na 120 dni od chwili aktywacji.

 • Dla chętnych - możliwość dołączenia do grupy, gdzie można uzyskać dodatkowe wsparcie dzielić się swoimi doświadczeniami z pracy z AI.

99 zł

cena na otwarcie: 75 zł

AI to rewolucja dostępna również dla Ciebie!

Praca nauczyciela często jest walką z czasem - mamy coraz więcej do zrobienia, a doba niezmiennie funduje nam za krótkie 24 godziny, by prócz pracy i przygotowań do niej, znaleźć czas na relacje z bliskimi, swoje pasje, odpoczynek i sen. Potrzebujemy magicznej różdżki...

albo skutecznego sposobu na zaoszczędzenie czasu.


Nieraz brakuje nam dostępu do narzędzi, które mogłyby pomóc w efektywniejszym działaniu. Czasem zaś boimy się nowych technologii i tego, że sobie z nimi nie poradzimy. Jednocześnie mnóstwo z zadań, jakie poza salą zajęciową musi wykonać nauczyciel przedszkola i klas 1-3, jest konieczne, ale nudne i czasochłonne, a my nie możemy zająć się bardziej twórczymi aspektami naszej pracy.

To szkolenie pokaże Ci, jak wykorzystać sztuczną inteligencję jako swojego praktykanta, nawet jeśli nie masz dużej wprawy w posługiwaniu się nowymi technologiami.

Nauczysz się, jak AI może przejąć część zbyt czasochłonnych zadań lub tych, których nie lubisz. Poznasz skuteczne narzędzia, które pomogą Ci usprawnić pracę i skupić się na tym, co naprawdę ważne, oszczędzając czas i energię. Odkryj potencjał sztucznej inteligencji i ucz się, jak zautomatyzować te rutynowe czynności, które ograniczają Twój potencjał.

Mniej wysiłku

Otrzymasz sprawdzone, edytowalne komendy, które możesz łatwo dostosować do swoich potrzeb. Szkolenie jest podzielone na mini-lekcje. Zrealizujesz je we własnym tempie i po każdej z nich możesz od razu korzystać ze zdobytej wiedzy. Ponadto, wszystkie prezentowane "triki" wykonasz przy pomocy darmowego oprogramowania. 

Większa efektywność

W dwie godziny pokażę Ci, jak bez  szczególnych uzdolnień informatycznych czy literackich, sprawnie tworzyć artykuły na stronę www., regulamin konkursu, scenariusz uroczystości okolicznościowej, czy przygotować się na trudne zebranie z rodzicami.

Zajmiemy się też przygotowaniem ciekawych konspektów, grafik, a nawet sprawozdań.

Dzień dobry, cześć!

Nazywam się Eliza Szeliga-Kraus i możesz mnie znać m.in. jako autorkę zabaw i piosenek DobEdu. Pracując w przedszkolu oraz jako nauczyciel klas 1-3 wiele godzin spędzałam przed monitorem i zawsze lubiłam tę część swojej pracy, dlatego ukończyłam studia podyplomowe z informatryki.

Jako pedagodzy pracujący z najmłodszymi dziećmi musimy być wszechstronni. Spędzamy nieraz mnóstwo czasu poza salą zajęciową na pracy, której "nie widać" - konspekty, komunikacja z rodzicami, przygotowanie imprez, czy pisanie artykułów na stronę. Jestem pewna, że nie to było naszym pedagogicznym marzeniem...

Sztuczną inteligencją interesuję się od dawna, chętnie korzystam z nowinek technicznych, ale wiem, że nie każdy nauczyciel tak ma. Kiedy odkryłam możliwości czatbotów, postanowiłam obmyślić plan szkolenia, dzięki któremu każdy nauczyciel, bez względu na poziom swoich umiejętności informatycznych, będzie mógł skorzystać z tych użytecznych narzędzi. Wszystko po to, aby jak najmniej czasu poświęcać rzeczom koniecznym, ale uciążliwym, a móc skupić się na tym, w czym nauczyciel jest niezastąpiony - na twórczej i inspirującej pracy z dziećmi.

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Nie kupuj tego szkolenia, jeśli:

Oczekujesz, że sztuczna inteligencja może zastąpić Twoje zaangażowanie emocjonalne w procesie nauczania.

 

XLiczysz, że AI całkowicie odciąży Cię od wszelkich obowiązków związanych z przygotowaniem i prowadzeniem zajęć.

Nie dopuszczasz, że materiały uzyskane dzięki pracy sztucznej inteligencji mogą zawierać błedy i wymagać Twojej korekty.

Chcesz, aby po tym szkoleniu sztuczna inteligencja tworzyła dla Ciebie teksty godne Shakespeare'a.

Szukasz szkolenia z wykorzystania tablicy interaktywnej lub tworzenia prezentacji.

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli

Oczekujesz, że po ukończeniu webinaru będziesz w stanie efektywnie korzystać z omawianych narzędzi.

Liczysz, że sztuczna inteligencja pozwoli Ci oszczędzić czas w procesie przygotowania zajęć i materiałów, choć niekoniecznie całkowicie wyeliminuje związaną z tym pracę.

Wierzysz, że na tym szkoleniu zdobędziesz podstawową wiedzę na temat obsługi narzędzi AI i czatbotów.

Chcesz wykorzystać możliwości AI do usprawnienia swojej pracy poza salą zajęciową, w tym m.in. komunikacji z rodzicami. 

Potrzebujesz narzędzia, które podsunie Ci wiele różnych pomysłów, abyś mógł wybrać te najbardziej dopasowane do Twojej grupy.

V Lubisz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności o użyteczne treści.

Webinar Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela
 • 10 praktycznych zagadnień omówionych w mini-lekcjach wideo (łaczny czas trwania to 2 godziny):
   

 • Skrypt z gotowymi komendami, ułatwiający pracę.
   

 • Certyfikat uczestnictwa wydany przez akredytowaną placówkę, potwierdzający Twoją kompetencję.
   

 • Dostęp online na 120 dni od chwili aktywacji.
   

 • Dla chętnych - możliwość dołączenia do grupy, gdzie można uzyskać dodatkowe wsparcie dzielić się swoimi doświadczeniami z pracy z AI.

99 zł

cena na otwarcie: 75 zł

 • Jakie są korzyści dla mojego dziecka z uczestnictwa w zajęciach Klubiku DobEdu?
  Uczestnictwo w zajęciach Klubiku DobEdu umożliwia rozwiniecie umiejętności społecznych, indywidualnych zdolności i przygotowanie dziecka do przedszkola.
 • Czy muszę być obecny/a na zajęciach razem z moim dzieckiem?
  Tak. Na zajęciach w grupie młodszej - InteGratki - opiekun jest obecny w sali przez cały roczny cykl. W grupie starszej - Zuchy maluchy - w początkowym okresie rodzic towarzyszy dziecku na zajęciach i stopniowo, w miarę adaptacji dziecka, rodzic może się wycofywać, ale zależy to od gotowości dziecka.
 • Jakie rodzaje aktywności są prowadzone podczas zajęć?
  Podczas zajęć Klubiku DobEdu dzieci uczestniczą w zabawach do piosenek, wierszykach, zabawach tematycznych, zabawach sensorycznych, plastycznych i ruchowych, a także grają na instrumentach.
 • Czy każda instruktorka jest doświadczona w pracy z dziećmi?
  Tak, każda nasza instruktorka ma bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla małych dzieci, potrafi zapewnić bezpieczne i przyjazne środowisko dla rozwoju dzieci.
 • Czy zajęcia są dostosowane do wieku i umiejętności mojego dziecka?
  Tak, podstawowy podział na grupy odbywa się na podstawie wieku dziecka. Zajęcia są elastyczne i dostosowywane do zdolności uczestników, aby zapewnić odpowiednie wyzwanie i rozwój dla każdego dziecka.
 • Jak często odbywają się zajęcia?
  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, trwają 45 minut. Dopuszczamy możliwość, że (zależnie od ilości złoszeń na tę opcję) spotkania będą odbywać się dwa razy w tygodniu.
 • Jakie są koszty uczestnictwa w zajęciach?
  Opłata za zajęcia składa się ze stałego miesięcznego abonamentu w wysokości 50 zł oraz dodatkowej opłaty naliczanej za każde zajęcie, w którym dziecko bierze udział.
 • Czy zajęcia pomogą mojemu dziecku przygotować się do przedszkola?
  Tak, zajęcia mają na celu uspołecznienie dziecka, poznanie zasad panujących w grupie i przygotowanie dziecka do przedszkola poprzez rozwijanie umiejętności społecznych.
 • Czy uczestnictwo w zajęciach jest dobrowolne?
  Tak, uczestnictwo w zajęciach Klubiku DobEdu jest dobrowolne, ale zalecamy regularne uczestnictwo, aby dziecko mogło czerpać pełne korzyści z programu.
 • Czy opiekunem dziecka na zajęciach musi być wyłącznie jego mama lub tata?
  Na zajęciach towarzyszy dziecku opiekun. Może to być rodzic, ale również niania, babcia, dziadek, ciocia, wujek, czyli ktoś, kto się nim zajmuje i z kim dziecko czuje się bezpiecznie.
 • Czy muszę płacić za zajęcia, które nam przepadną?
  Co miesiąc naliczana jest niezmienna opłata stała, którą należy uiścić w całości. W przypadku, gdy zajęcia przepadną np. z powodu choroby dziecka, nie będzie naliczana za nie druga część płatności, czyli 12zł.
 • Jak mogę zapisać moje dziecko na zajęcia?
  Aby zapisać dziecko na zajęcia Klubiku DobEdu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej lub kliknąć w poniższy przycisk:
bottom of page