top of page

Maluszkowy bal karnawałowy Klubiku DobEdu

Zaktualizowano: 16 mar 2020


Zgodnie ze zwyczajem, karnawał to czas wesołej zabawy, balonów i przyjemności. Bawić mogą się wszyscy, toteż uczestnicy zajęć adaptacyjnych klubiku DobEdu® licznie przybyli na doroczny bal karnawałowy.

W sobotę 10 lutego salę widowiskową Gminnego Ośrodka Kultury przyozdobiły kolorowe wstęgi i balony, a kiedy o godzinie 10:00 otwarły się drzwi, wypełniła się ona wspaniale przebranymi maluszkami. Były wśród nich wróżki, księżniczki, motylki, biedronki, kotki, słoneczko, a także superbohaterowie, strażak, elf, kot w butach, rycerz, a nawet przyjazny potwór! Nawet panie były zupełnie odmienione.

Dzieci w takt znanych i lubianych przebojów bawiły się wspaniale. Chętnie brały udział w rozmaitych konkurencjach i zagadkach. Nie zabrakło również pędzącego pociągu i podróży "małym samochodem". Jak przystało na bal, znalazła się także chwila na słodką przekąskę i pamiątkowe zdjęcia.

Zabawa była wspaniała, a cudowną atmosferę potęgowały uśmiechnięte buzie i spontaniczne podskoki małych uczestników. Zarówno dzieciom jak i opiekunom dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page