top of page

Bardzo dużo się uczymy, doskonale się bawimy!

Zaktualizowano: 16 mar 2020


W naszym klubiku cotygodniowe zajęcia dostarczają mnóstwo pozytywnych wrażeń Dzieciom, Opiekunom, jak również nauczycielkom. Maluchy przychodzą na spotkania w większości dopiero od października, a już tak wiele udało nam się wspólnie zdziałać: śpiewamy, recytujemy wierszyki - pokazywanki, tańczymy, gramy... Co tydzień Klubik proponuje nowe zadania, które najmłodsi z przyjemnością wykonują.

Każdy mały Klubowicz wie, który paluszek to łakomczuszek, nawet najmłodsi rozpoznają swoje znaczki, a piosenki i wierszyki poznawane na zajęciach mogą ćwiczyć w domu, dzięki stronie internetowej, do której dostęp mają wszyscy stali uczestnicy zajęć. Coraz częściej dzieci bawią się z nowymi kolegami i koleżankami z grupy, a dorośli mają chwilę na rozmowę i wymianę doświadczeń.

Klubik DobEdu to Wasz czas!

Zajęcia są wspaniałą okazją do wspólnej zabawy dziecka z opiekunem. To też możliwość, by na bieżąco śledzić postępy swojej pociechy. Inwestując tą godzinę raz w tygodniu przeżywacie niepowtarzalną przygodę, bo począwszy od przedszkola okazji na bezpośrednie obserwowanie dziecka w czasie zajęć w gronie rówieśników będzie bardzo niewiele. Korzystajmy, póki czas!

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych:

- Integratki dla maluchów od 15 miesiąca życia do 2,5 roku - zajęcia adaptacyjne - od 2,5 do 4 lat.

Jeśli szukasz sposobu na ciekawe spędzenie nadchodzących dni, zapraszamy do nas!

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc i czekamy na Was, więc zapiszcie się już dziś! (Zakładka "oferta")

😊


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page