top of page

To będzie urodzinowy sztos!

Wróciłam ze szkoły, odłożyłam torbę, kiedy zadzwonił telefon.

- Cześć, co słychać?

- Znasz może kogoś, kto był w stanie napisać piosenki do moich zajęć z Sherborne?

- Hmm... wiesz co... w sumie ja mogłabym spróbować.


To był telefon, który zmienił wszystko. Zadzwoniła do mnie wtedy Ela Twardzik i tak zaczęła się nasza współpraca przy powstaniu pierwszego zbioru zabaw muzyczno-ruchowych. Równocześnie testowałyśmy je swoich grupach: ona z maluszkami do trzeciego roku życia, ja w drugiej klasie szkoły podstawowej. Okazało się zabawy są bardzo uniwersalne, dzieci przyjęły je entuzjastycznie, a od koleżanek słyszałyśmy: "Jakie fajne, skąd to masz?".


pierwsze szkolenie "Bumbumkowe poruszanki"

To zmotywowało nas, żeby zbiór piosenek "Bumbumkowe poruszanki" (obecnie "Poruszanki DobEdu") wydać na płycie CD i zaproponować ten materiał w formie szkolenia nauczycielom. Będąc dzieckiem, jak wiele dziewczynek, chciałam zostać piosenkarką.

Czasem marzenia spełniają się w zupełnie nieoczywisty sposób.

😉


Ciąg kolejnych zdarzeń i pasja, którą w sobie odkryłam prowadząc szkolenia dla nauczycieli sprawiły, że 1 września 2014 roku zalożyłam DobEdu i to była decyzja, z której dziś jestem dumna.


Ósme urodziny to już poważny wiek!

Z tej okazji nasza placówka doskonalenia nauczycieli postanowiła zorganizować konferencję inną niż wszystkie. Taką w stylu DobEdu.


Czyli jaką?


Aktywną, z mnóstwem radości, zabawy, ale też merytorycznej wiedzy. Taką, z której wyniesiesz nowe spojrzenie na swoją pracę z grupą, w grupie, a do tego garść praktycznych inspiracji, zaświadczenie i... szeroki uśmiech. 😃Program i goście konferencji:
  • Bum Bum Rurki jako narzędzie wspomagające integrację Dawid Gacek (Kraków) - znany ze szkoleń z zakresu Bum Bum Rurek pasjonat rozwoju osobistego i budowania relacji

  • Rola nauczyciela w zarządzaniu procesem grupowym Mariusz Marcinkowski (Warszawa) - trener rozwoju osobistego, certyfikowany mówca, coach John Maxwell Team, teolog

  • Zdrowie psychiczne dziecka a jego relacje w grupie Agnieszka Kopczyńska (Bielsko-Biała) - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, autorka projektu EDU-MATA

  • Rozwój mowy a relacje rówieśnicze Dorota Szulik (Rybnik) - nauczycielka przedszkola i logopeda; autorka programu "Zero-waste od przedszkolaka"

  • Solidarność i współpraca jako wartości budujące zespół Michał Łukowicz (Katowice) - polonista, reżyser amatorskiego kina i teatru, absolwent prawa, człowiek miliona taletów i pasji

A do tego, oczywiście, Zabawy muzyczno-ruchowe i animacje, które przygotuję dla gości ja - Eliza z DobEdu - autorka piosenek i rozwijających zabaw dla dzieci.


Wszystko to opatrzone certyfikatem uczestnictwa. W DobEdu stawiamy na relację, dlatego na bilety mamy wyjątkową PROMOCJĘ "Razem NAJlepiej!":

Cena udziału jednego uczestnika wynosi 120 zł + druga osoba GRATIS!

🙋‍♀️🙋‍♀️

Tak więc, chwyć pod rękę koleżankę i zapiszcie się już teraz, bo ilość miejsc jest ściśle ograniczona!

💚Jeszcze więcej integracji? Proszę bardzo!

Po konferencji planujemy wspólny wypad do restauracji, żeby spędzić ze sobą trochę więcej czasu.

Jeśli masz ochotę pójść z nami, zaznacz to w zgłoszeniu, a zarezerwujemy dla Ciebie miejsce (wyjście nie jest wliczone w cenę konferencji; szczegóły podamy zainteresowanym).


Jeśli masz w sobie DobEduszka, nie możesz tego przegapić!

Do zobaczenia!

Eliza z DobEdu

コメント


bottom of page