top of page
Bum Bum Rurki - Jastrzębie-Zdrój
Bum Bum Rurki - Jastrzębie-Zdrój

śr., 12 paź

|

Jastrzębie-Zdrój

Bum Bum Rurki - Jastrzębie-Zdrój

Muzyczno-ruchowe szkolenie pełne porywających zabaw dla dzieci w każdym wieku! 🛒 cena regularna: 190zł 📢 cena przy wspólnym zapisie co najmniej 2 osób: 175 zł/os.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

12 paź 2022, 16:00 – 20:00

Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, Polska

O wydarzeniu

Warsztaty z BUM BUM RUREK prowadzi Dawid Gacek – człowiek z pasją, czołowy instruktor gry na bum bum rurkach w Polsce, który przy ich pomocy potrafi wyczarować cuda – nie tylko muzyczne!

 • Masz Bum Bum Rurki, ale nie wiesz, jak ich używać?
 • Nie masz Bum Bum Rurek, ale planujesz ich zakup? (na szkoleniu otrzymasz specjalny rabat
 • Szukasz inspiracji do pracy z dziećmi?

To szkolenie jest dla Ciebie!

Po warsztatach każdy z uczestników otrzymuje interaktywny konspekt z linkami do filmów, piosenek i plansz. Na szkolenie zapraszamy nauczycieli, pedagogów, animatorów, którzy lubią muzykować lub mają bum bum rurki i nie wiedzą, co z nimi robić.

forma: szkolenie stacjonarne

Uwaga!

 • "Razem lepiej" 

Ze zniżki mogą skorzystać osoby zgłaszające się  we dwójkę lub w większej grupie. Zgłoszenia można dokonać wspólnie,  rezerwując odpowiednią ilość biletów  lub indywidualnie,  podając w dodatkowych uwagach imię i nazwisko osoby towarzyszącej.

 • Zamówienie na fakturę dla placówki

W przypadku zgłoszeń osób z dofinansowaniem z placówki  lub łączonych (osoba z dofinansowaniem+ osoba prywatna) w   rejestrując się, w  opcjach płatności należy zaznaczyć " płatność manualna".

Wówczas w mailu potwierdzającym rejestrację znajduje się link do uzupełnienia danych do faktury dla osób z dofinansowaniem, a gdy osobą  towarzyszącą  jest uczestnik bez dofinansowania, może on opłacić szkolenie przelewem tradycyjnym.

Bilety

 • Bilet indywidualny

  Bilet upoważnia uczestnika do skorzystania ze szkolenia w dni 12.10.2022r.

  190,00 zł
  Wyprzedane
 • Bilet razem lepiej

  Ten bilet upoważnia jedną osobę do skorzystania ze szkoleniem pod warunkiem, że na szkolenie wybierze się z towarzyszem, który również opłaci bilet zniżkowy.

  175,00 zł
  Wyprzedane

To wydarzenie jest wyprzedane

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page