top of page
[LIVE] Pomysłowy kuferek – jesień/zima
[LIVE] Pomysłowy kuferek – jesień/zima

śr., 28 wrz

|

Facebook live

[LIVE] Pomysłowy kuferek – jesień/zima

Zapraszamy na spotkanie na żywo z okazji premiery szkolenia online Elizy Szeligi-Kraus „Pomysłowy kuferek – jesień/zima” dla Akademii Edukacji Bliżej Przedszkola! 🍁❄

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

28 wrz 2022, 19:00 CEST

Facebook live

O wydarzeniu

Za oknem jesienna szaruga, dni coraz krótsze, biomet niekorzystny, więc trudno o motywację do szaleńczego wymyślania zabaw. Wtedy włączasz „Orzechową sambę” i już wychodzi słońce, a kiedy proponujesz dzieciom zabawę z gumą animacyjną, to na twarzach pojawiają się szerokie uśmiechy! Zimą zaś robicie „szus i mróz”, zapinacie guziki razem z bałwankiem i sala zamienia się w lodowe królestwo. W „Pomysłowym kuferku jesień/zima” czeka na Ciebie mnóstwo gotowych pomysłów i inspiracji do zajęć plastycznych, muzycznych, ruchowych, które możesz wykorzystać 1:1 lub dowolnie modyfikować.

Bezpłatne spotkanie na żywo będzie wstępem i zaproszeniem do premierowego szkolenia Elizy Szelig-Kraus „Pomysłowy kuferek – jesień/zima”. W czasie spotkania Edukatorka uchyli wieko pełnej wersji szkolenia online przygotowanego dla bliżejprzedszkolnej Akademii Edukacji. Z okazji premiery będzie dostępna zniżka na szkolenie!

Elizę Szeligę-Kraus możecie znać już z bestsellerowego szkolenia „Wyciszanki-zabawianki” Dobra zabawa, moc inspiracji i pomysłów do pracy z dziećmi gwarantowane A do tego promocje i niespodzianki dla uczestników spotkania Zapraszamy!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page