top of page

Poznaj sekret skutecznej nauki języka angielskiego w przedszkolu - szkolenie "Musical English..

Zaktualizowano: 16 mar 2020


Przedszkole: 15 minut języka angielskiego raz lub dwa razy w tygodniu i ogromne oczekiwania co do poziomu językowego dzieci. Co w tej sytuacji może zrobić nauczyciel języka angielskiego? Razem z Anną Rattenbury mamy na to nowatorski sposób!

Zapraszamy nauczycieli, którzy nauczają przedszkolaki, na niezwykle inspirujące szkolenie "Musical English: śpiewająco-sensoryczny angielski Anny Rattenbury cz.1". To wyjątkowa okazja, żeby poznać nowe zabawy - wszystkie sprawdzone i lubiane przez najmłodszych, wzbogacone o efektowne i proste do wykonania pomoce dydaktyczne. Materiał prezentowany na szkoleniu łączy się z Podstawą Programową, więc znajdziecie tu inspiracje na każdy miesiąc.

Pomyślicie: No dobrze, nowe pomysły, korelacja z PP, ale co w tym nowatorskiego i dlaczego ta metoda miałaby zadziałać lepiej?

Każdy, kto uczy lub sam się uczył języka obcego wie, że kluczem do skutecznej nauki są powtórki i utrwalanie materiału. Dlatego też na szkolenie zapraszamy zainteresowanych językowców, ale nie samych! Warto wybrać się na nie razem z wychowawcą grupy, w której uczymy angielskiego. Jak to działa?

Nauczyciel języka angielskiego w trakcie swoich zajęć z grupą wprowadza piosenkę, zabawę językową w oparciu o materiał poznany na szkoleniu, zaś nauczyciel będący z dziećmi na co dzień utrwala wprowadzone zabawy. Wiedząc, co było na szkoleniu, mając dostęp do tych samych piosenek, wierszyków i pozostałych pomocy może zrobić to z łatwością, nawet jeśli

jego znajomość języka jest na poziomie średnim - wystarczy, że wie, na czym polega zabawa.

A co szkolenie Musical English... da nauczycielom przedszkoli językowych?

W przedszkolu językowym na naukę angielskiego zwykle mamy czas codziennie, a czasem język ten towarzyszy przedszkolakom przez cały dzień, dzięki czemu z łatwością przyswajają nowe zwroty. W związku z tym nauczyciel języka angielskiego potrzebuje wielu ciekawych materiałów, którymi wzbogaci swój warsztat pracy i produktywnie wypełni czas spędzany z dziećmi. Tego z całą pewnością dostarczy Wam Anna Rattenbury: doświadczony pedagog i osoba miliona talentów, której kreatywność zainspiruje każdego, kto weźmie udział w kursie.

Dlaczego jeszcze warto wybrać się na szkolenie z koleżanką/kolegą?

Ponieważ w ten sposób oszczędzacie!

Dla wszystkich, którzy zapiszą się na szkolenie wspólnie cena jest niższa!*

Szczegóły w kalendarzu szkoleń DobEdu®.

Zapraszamy!

* promocja obowiązuje od 10.11.2018 r. Osoby, które zapisały się na szkolenie wspólnie przed tą datą i chcą skorzystać ze zniżki prosimy o kontakt indywidualny.


bottom of page