top of page

Kilka pomysłów na Dzień Pluszowego Misia 🧸

Zaktualizowano: 3 sty

Już wkrótce Dzień Pluszowego Misia - jedno z ulubionych świąt każdego dziecka.🐻‍❄️🧸

Jeśli szukasz inspiracji na tę okazję, oto 5 pomysłów, które podsunęła mi... sztuczna inteligencja!🤖 Na końcu zaś szósty pomysł ode mnie.


dzień pluszowego misia

1. Parada Pluszowych Misiów:

Stwórzcie razem z dziećmi kolorowe naszyjniki i dekoracje dla Waszych pluszaków. Następnie zorganizujcie paradowanie misiów przez całe przedszkole. To świetny sposób na rozwijanie kreatywności i współpracy!

2. Przygoda z Mapą Misiowego Królestwa: Stwórzcie razem z dziećmi wielką mapę, na której oznaczycie miejsca, gdzie dzieciaki ukryły swoje pluszowe misie. Wspólnie zorganizujcie poszukiwania i przygody!

3. Warsztaty Kulinarno-Misiowe: Przenieście się do magicznego świata kulinarnych eksperymentów! Zorganizujcie warsztaty, podczas których dzieci będą mogły udekorować misiowe ciasteczka lub zrobić misiowe babeczki.

4. Sesja Misiowych Opowieści: Stwórzcie kącik czytelniczy, w którym dzieci będą mogły dzielić się swoimi ulubionymi opowieściami o misiach. To świetny sposób na rozwijanie umiejętności językowych i dzielenie się wrażeniami!

5. Misiowy Teatrzyk Cieni:

Razem z dziećmi przygotujcie krótkie przedstawienie teatru cieni z udziałem misiów. Niech dzieci same wymyślą i zagrają swoje misiowe historie!


6*. Miś przylepa: Na dużym arkuszu papieru narysuj misia, a następnie na linie konturowe naklej dwustronną taśmę klejącą. Niech dzieci przyklejają do taśmy kolorowe piłki basenowe - można użyć konkretnych kolorów na dany element pracy lub ozdabiac dowolnie (nawet kilka razy!). Pomysł zastosowałam na swoich zajęciach i sprawdził się rewelacyjnie z maluszkami.

Która propozycja podoba Ci się najbardziej?


Jeśli chodzi o 5 pomysłów, o jakie poprosiłam AI, mogłoby ich być równie dobrze 15 lub 50! 🙉 Sztuczna inteligencja jest jak ambitny praktykant - przygotuje to, o co ją poprosisz.

Nauczyciel jest niezastąpiony w pracy z dziećmi, kiedy jest z nimi w sali i prowadzi zajęcia.

Praktycznie każdą inną rzecz, jak przygotowanie zajęć, zebrań z rodzicami, czy napisanie na stronę www artykułu o wyjściu do kina, może wykonać o wiele łatwiej i szybciej z pomocą sztucznej inteligencji.

Przygotowałam szkolenie online, które usprawni Twoją pracę poza salą zajęciową i pozwoli zaoszczędzić długie godziny prywatnego czasu!

Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela - szkolenie

Z okazji swojej premiery, do końca listopada szkolenie jest w mocno zrabatowanej cenie dla zamówień indywidualnych i w oszałamiającej promocji dla rad pedagogicznych.
Szkolenie jest nowe, ale już zbiera pozytywne opinie! 100% uczestników twierdzi, że szkolenie spełniło ich oczekiwania, a w uwagach dodatkowych spotykamy takie komentarze:

"Jestem pod ogromnym wrażeniem tego szkolenia. Sztuczna inteligencja to obszar, który wydawał mi się nie w moim zasięgu, a po szkoleniu wszystkie szufladki w moim mózgu się otwarły! Także, nie taki diabeł straszny, jak go malują. Jeszcze raz dziękuje!" Magdalena Goraj, dyrektor Publicznego Przedszkola nr 2 w Czańcu


A co Ty planujesz z okazji Dnia Pluszowego Misia? Zainspirujmy się wzajemnie!

Comments


bottom of page